אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוב הסופר כבר התייקר צילום: גיל קליאן

רוב הסופר כבר התייקר

הספקים הגדולים העלו מחירים מתקופת החגים, בספטמבר 2012, פרט לשסטוביץ ולנטו. מבין ה־15 הספקים שהעלו מחירים מחזיקים נתח שוק מצרפי של 59.6% משוק מוצרי הצריכה בישראל

12.11.2012, 07:03 | גיל קליאן

בחינת רשימת ספקי המזון ומוצרי הצריכה הגדולים אינה משאירה הרבה מקום לספק - רוב הסופר שלנו כבר התייקר. 15 הספקים הגדולים העלו מחירים מתקופת החגים, בספטמבר 2012, פרט לשסטוביץ ולנטו (שהעלתה אמנם את מחירי הטונה של ויליגר, אך בינתיים לא ייקרה את המותגים האחרים שלה). מבין ה־15 הספקים שהעלו מחירים מחזיקים נתח שוק מצרפי של 59.6% משוק מוצרי הצריכה בישראל. 

כמובן שיש עוד ספקים רבים שהעלו מחירים ושאינם נמצאים ברשימת ה־15. ויסוצקי הוא רק אחד מהם, אך גם ספקים קטנים יותר כמו אחוה, מעדני הטלה ואחרים הודיעו על העלאות מחיר, וברשתות אין כל ספק כי בשבועות הקרובים עוד רבים נוספים ישלחו מחירונים חדשים.

העלאת המחירים כבר החלה בשטח. שופרסל הזדרזה כבר בתחילת השבוע שעבר להעלות את המחירים בסניפים שלה, וכפי שנחשף ב"כלכליסט" מגה עשתה זאת יום אחריה, עם רבות מהרשתות הפרטיות. ההערכות הן כי השבוע יצטרפו אליהן גם הרשתות שלא העלו מחירים עד כה, כמו רמי לוי ויינות ביתן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות