אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קומפלקס בתי הקולנוע הגדול בצפון יוקם בחיפה במתחם אצטדיון סמי עופר

קומפלקס בתי הקולנוע הגדול בצפון יוקם בחיפה במתחם אצטדיון סמי עופר

עלות הפרויקט כ-200 מיליון שקל. ראש עיריית חיפה: "אנו מתכננים במתחם מרכז בילוי שוקק שימשוך קהל בכל ימות השנה, שבמרכזו אצטדיון פעיל ותוסס"

12.11.2012, 12:21 | שי פאוזנר
קומפלקס בתי הקולנוע הגדול בצפון צפוי לקום בחיפה בשנתיים הקרובות בהשקעה של כ-200 מיליון שקל. הקולנוע יהיה חלק ממתחם מסחרי המוקם על ידי החברה הכלכלית לחיפה באצטדיון סמי עופר במבואות הדרומיים של העיר. מתחם בתי הקולנוע יוקם על כמחצית משטחי הבילוי והמסחר שהיקפם הכולל הינו כ-20,000 מ"ר.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הכלכלית המקימה עבור עיריית חיפה את אצטדיון סמי עופר, שיפתח בשנה הבאה בהשקעה של כ-450 מיליון שקל, תחכור מהעירייה את הזכויות המסחריות במתחם האצטדיון ותנהל עבור העירייה את האצטדיון לרבות תפעולו ותחזוקתו באמצעות חברת בת חדשה שתוקם לשם כך.

אצטדיון סמי עופר עם מבנה קומפלקס בתי הקולנוע (הדמיה) אצטדיון סמי עופר עם מבנה קומפלקס בתי הקולנוע (הדמיה) אצטדיון סמי עופר עם מבנה קומפלקס בתי הקולנוע (הדמיה)

אצטדיון חיפה יכיל 30 אלף מושבים ויהיה האצטדיון המקורה הראשון בישראל עם חניון ל- 1,600 רכבים.

ראש העירייה יונה יהב מסר, "השקענו מחשבה רבה על מנת שאצטדיון סמי עופר יהיה המתקדם ביותר בארץ" אמר ראש עיריית חיפה יונה יהב, "אנו מתכננים במתחם מרכז בילוי שוקק שימשוך קהל בכל ימות השנה, שבמרכזו אצטדיון פעיל ותוסס. יש לנו עניין רב למשוך קהלים מגוונים, של נשים וגברים, צעירים ומבוגרים. מסיבה זו מוקם קומפלקס בתי הקולנוע והבידור במתחם אצטדיון סמי עופר".

מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה גל פלג מסר הבוקר, "המרכז יכלול בתי קולנוע בשטח של כ- 10,000 מ"ר שיתפרס על שתי קומות ויוקרנו בו סרטים באולמות מתקדמים בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים, במסכי ענק ובטכנולוגיות דיגיטליות חדישות, לצד מתחם של מסעדות, בתי קפה, פאבים וחנויות אופנה וספורט שישלימו את חווית הבילוי באצטדיון הסמוך. בכוונתנו להקים מתחם מסחרי ייחודי בחיפה שישלב קניות עם בילוי ופנאי ואליו יתווספו אירועי הכדורגל וההופעות באצטדיון. כבר עתה קיימת התעניינות רבה של רשתות בתי הקולנוע המובילות בישראל ועסקים רבים נוספים לגבי השתלבות במתחם".

השבוע, לאחר אישור מועצת העיר, נחתם בלשכת ראש העיר יונה יהב הסכם תפעול האצטדיון והחכרת הזכויות בשטחים המסחריים לחברה הכלכלית לתקופה של 24 שנים. את העיריה ייצגו בטקס החתימה ראש העיר יונה יהב, מנכ"ל העיריה שמואל גנץ, גזבר העיריה ג'קי ואקים, מהנדס העיר אריאל וטרמן והיועץ המשפטי רשף חן. את החברה הכלכלית יצגו מ"מ יו"ר החברה עו"ד אלי קולס, מנכ"ל החברה הכלכלית גל פלג, יו"ר חברת האצטדיון שמשון הראל וחבר הדירקטוריון שלמה גלבוע.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות