אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשקובסקי מבצעת פירעון מוקדם של אג"ח בהיקף 15 מיליון שקל צילום: אריאל בשור

פרשקובסקי מבצעת פירעון מוקדם של אג"ח בהיקף 15 מיליון שקל

חברת הנדל"ן תבצע פירעון חלקי של סדרה ד' המובטחת בפרויקט 'מצליח' שהחברה בונה ברמלה

12.11.2012, 12:03 | אסף גילעם
חברת הנדל"ן למגורים פרשקובסקי, שבשליטת משפחת פרשקובסקי (81.4%) דיווחה אמש כי תבצע פירעון חלקי של סדרת האג"ח ד' שלה שבהיקף 50 מיליון שקל בעקבות התקדמות בפרויקט הנדל"ן שאותו שיעבדה לטובת המחזיקים. החברה תפרע 28.5% מהסדרה בתשלום של 15 מיליון שקל סך הכל.

קראו עוד בכלכליסט

פרשקובסקי הנפיקה את סדרה ד' באפריל 2011, ושיעבדה בשיעבוד שוטף וראשון לטובת המחזיקים את פרויקט החברה ב'מצליח'. לפי לוח הסילוקין המקורי של הסדרה בעלי האג"ח היו אמורים לקבל מחצית מהקרן בדצמבר 2013 והמחצית השנייה בדצמבר של 2014. לחברה ניתן בשטר הנאמנות הזכות לבצע פירעון מוקדם של חלק או כל הסדרה, בסכום מינימלי של 5 מיליון שקל. סדרת האג"ח הינה שקלית ונושאת תשואה של 8%.

פרויקט 'פרשקובסקי במצליח' נבנה בשכונת קרית האומנים, בשטחה המוניציפאלי של העיר רמלה, בסמיכות למושב מצליח. הפרויקט כולל 174 דירות חדשות בשני בניינים בני 15 קומות, 87 דירות בכל בניין, תמהיל דירות הכולל דירות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים, פנטלופטים, פנטהאוזים ודירות גן.

לדברי יוסי פרשקובסקי מנכ"ל חברת פרשקובסקי: "בזמן שחברות אחרות במשק מבצעות "תספורות" על חשבון בעלי האג"ח שלהם, חברת פרשקובסקי מקדימה פירעון החזר אג"ח של למחזיקי אגרות החוב".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות