אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: האלפיון העליון חוגג עם מירי מסיקה

דיבידנדים: האלפיון העליון חוגג עם מירי מסיקה

מנכ"ל לאומי קארד מארח, אלכס גלעדי נואם לפני הביטחוניסטים ועובדי המדינה מתנגדים למעבר למשרדים החדשים בירושלים

13.11.2012, 09:12 | כלכליסט

חגי הלר מארח

הגשם השוטף לא מנע משורה ארוכה של אנשי עסקים להגיע בראשון בערב לאולם נוגה ביפו כדי להפגין נוכחות באירוע של מועדון האלפיון העליון של לאומי קארד, המכונה וורלד סיגניה. לקוחות ושותפים עסקיים הוזמנו להופעה של מירי מסיקה במחווה לזמרות הגדולות מכל הזמנים. חגי הלר, מנכ"ל לאומי קארד הנכנס, שזו לו הופעה פומבית ראשונה בתפקיד, קיבל את פני האורחים יחד עם ורדית גונדטר, סמנכ"לית השיווק של החברה. בין הנוכחים: דוד ברודט, יו"ר קבוצת לאומי; ברוך לדרמן, ראש החטיבה הבנקאית היוצא; הרצל עוזר, מנכ"ל HOT; מנחם עינן, משנה פעיל ליו"ר קבוצת עזריאלי; יונה פוגל, ראובן שלייסל, משה קסטיאל, דורון אביב ועוד.

מימין: חגי הלר, מנחם עינן ויונה פוגל. באו בגשם מימין: חגי הלר, מנחם עינן ויונה פוגל. באו בגשם מימין: חגי הלר, מנחם עינן ויונה פוגל. באו בגשם

 

איראל יעקובי. דואג לארוחות, צילום: אביר סולטן איראל יעקובי. דואג לארוחות | צילום: אביר סולטן איראל יעקובי. דואג לארוחות, צילום: אביר סולטן
עובדי המדינה לא רוצים לעבור

בעוד כחודש ייחנכו בכניסה לירושלים מגדלי הבירה - שני בניינים חדשים שמיועדים לאכלס שורה של יחידות ממשלתיות שכיום מפוזרות בכמה כתובות. בין היתר, מדובר במשרדי ההוצאה לפועל וסניפי משרדי הבריאות והמשפטים הירושלמיים, לצד יחידות של משרד הרווחה השוכנות בת"א. אלא של"כלכליסט" נודע כי יו"ר הסתדרות עובדי המדינה אריאל יעקובי פנה לממונה על השכר ודרש שלא יתבצע המעבר ללא "הידברות". לדבריו, מדובר בצעד בעל "השלכות רבות על העובדים, והנחיית מעבר חד־צדדית של המעסיק תיתקל באי־שיתוף פעולה של העובדים". יעקובי גם קרא לעובדים במכתב כי "אין לעבור למגדל ללא אישורנו". בהסתדרות אמרו אתמול ש"רק כשיוסדרו תנאי ההעסקה של העובדים, כדוגמת ארוחות, חניות וזמן נסיעה ארוך יותר, נעבור לבניין החדש".

תומר אביטל

אלכס גלעדי ביטחוני

אלכס גלעדי, נשיא קשת וחבר הוועד האולימפי הבינלאומי, הגיע שלשום לכנס להגנת המולדת בגני התערוכה להרצות על המשחקים האולימפיים בבייג'ינג ובלונדון, בהם שימש כחבר הוועדה המארגנת. בכנס נכחו גם יו"ר מכון היצוא שארגן את האירוע רמזי גבאי, נשיא החטיבה הביטחונית בנייס ירון צואלה, המפכ"ל יוחנן דנינו ואחרים. גלעדי, שבא עם בת זוגו דליה מזור, ניצל את ההזדמנות גם לשיחה עם המומחה לניהול משברים משה שתיל.

גולן חזני

דליה מזור, אלכס גלעדי ומשה שתיל. למען המולדת, צילום: אוראל כהן דליה מזור, אלכס גלעדי ומשה שתיל. למען המולדת | צילום: אוראל כהן דליה מזור, אלכס גלעדי ומשה שתיל. למען המולדת, צילום: אוראל כהן

מי עובד איפה?

ענבר ורניק־ריגל (38) מונתה למנהלת השיווק בווריפון אירופה, ענקית מערכות התשלומים המאובטחות. לוורניק־ריגל יותר מ־12 שנות ניסיון בשיווק בעולם הסלולר והקמעונאות בחברות ישראליות ובינלאומיות.

צביקה קראוס (53) מונה למנכ"ל פארק מיני ישראל. קראוס הוא בעל השכלה פורמלית בחינוך ובמינהל עסקים, נשוי + 2. בתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל ושותף בכפיים, חברת קד"מ והפקת אירועים.

יעל לידור לוי (39), בעלת לידור יועצים, מונתה למנהלת אגף השיווק של המכבייה 2013. לידור לוי תהיה אחראית על כל מערך השיווק והחסויות של המכבייה ותפעל מול משרד יחסי הציבור. .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות