אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלרון צמצמה את ההפסד לחצי מיליון דולר ברבעון השלישי

אלרון צמצמה את ההפסד לחצי מיליון דולר ברבעון השלישי

זאת לעומת הפסד של 7.5 מיליון דולר ברבעון המקביל; מנכ"ל החברה ארי ברונשטיין: "ממשיכים לאתר השקעות מבוססות טכנולוגיה ונשאף לבצע השקעות חדשות"

13.11.2012, 12:13 | מעין מנלה

אלרון תעשיה אלקטרונית, מקבוצת אי.די.בי, צמצמה את ההפסד הרבעוני לחצי מיליון דולר ברבעון השלישי, בהשוואה להפסד של 7.5 מיליון דולר ברבעון המקביל. החברה מסבירה כי התוצאות לרבעון הושפעו בעיקר מרווח בסך 3.9 מיליון דולר כתוצאה ממכירת חלק מההחזקה בחברת AQWISE.

אלרון היא חברת אחזקות שמחזיקה בגיוון אימג'ינג, בריינסגייט, פוקרד, קימא, סמארטווייב ו-RDC.

ארי ברונשטיין, מנכ"ל אלרון אמר כי "לצד ביצוע השקעות של כ-10 מיליון דולר בחברות הקבוצה במהלך הרבעון יחד עם RDC, המשכנו לנצל הזדמנויות ובמסגרת של כניסתו של משקיע חדש לחברת AQWISE מימשנו חלק מאחזקותינו ורשמנו רווח של כ-3.9 מיליון דולר. אנו ממשיכים לאתר השקעות מבוססות טכנולוגיה ובעלות פוטנציאל להיות מובילות בתחומן ונשאף לבצע השקעות חדשות נוספות לצד המשך טיפוח והשבחת חברות הקבוצה".

ברבעון השלישי הכנסות גיוון אימג'ינג הסתכמו ב-45.4 מיליון דולר לעומת 44.7 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח הנקי של החברה גדל ב-58% ל-6 מיליון דולר או 19 סנט למניה לעומת 3.8 מיליון דולר, או 12 סנט למניה ברבעון המקביל.

במהלך הרבעון השקיעה אלרון יחד עם RDC סכום של כ-10 מיליון דולר בחברות הקבוצה. מתחילת השנה השקעות אלרון ו-RDC בחברות הקבוצה הסתכמו ב-16.9 מיליון דולר.

RDC החברה המשותפת לאלרון ולרפאל חתמה על מסמך עקרונות למכירת Sync-Rx. בהתאם למסמך העקרונות, אם וככל שתושלם העסקה, יקבלו בעלי המניות תמורה בסך של כ-17.25 מיליון דולר מתוכה, חלק RDC צפוי להסתכם בעד כ-14.25 מיליון דולר. חלקה של אלרון ברווח הנקי שיוכר על-ידי RDC, מוערך בשלב זה בסכום של בין 6.5 ל-7.5 מיליון דולר.

בריינסגייט, שגם כן מוחזקת על ידי אלרון קיבלה בחודש יולי את אישור ה-FDA (מנהל המזון והתרופות בארה"ב) לפרוטוקול הניסוי הקליני אותו היא עורכת. עד עתה גויסו במסגרת הניסוי של בריינסגייט ברחבי העולם 205 חולים ב-60 מרכזים רפואיים וכעת אישור ה-FDA כאמור מאפשר לבריינסגייט להתחיל בגיוס חולים לניסוי הקליני במרכזים מובילים בארצות הברית. בריינסגייט מפתחת מכשיר לטיפול בשבץ מוחי חסימתי בחלון זמן של עד 24 שעות אחרי אירוע השבץ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות