אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משה קפלינסקי עוזב את בטר פלייס; אלן גלמן יחליף אותו צילום: בועז אופנהיים

נחשף בכלכליסט

משה קפלינסקי עוזב את בטר פלייס; אלן גלמן יחליף אותו

מנכ"ל החברה הודיע על עזיבתו חודש אחד בלבד לאחר הדחתו של המייסד, שי אגסי. קפלינסקי יישאר בתפקידו עד סוף השנה, ויוחלף על ידי גלמן, מנהל הכספים של החברה

14.11.2012, 14:59 | תומר הדר

משה קפלינסקי, מנכ"ל בטר פלייס ישראל, עוזב את החברה חודש בלבד לאחר הדחתו של מייסד החברה, שי אגסי. כפי שנחשף ב"כלכליסט" בחודשים האחרונים ניהלה בטר פלייס מגעים עם כמה בכירים במשק במטרה למצוא לקפלינסקי מחליף. יצויין כי בשיחות שקיים "כלכליסט" עם קפלינסקי לפני כמה שבועות הכחיש קפילינסקי בנחרצות כל כוונה לעזוב את החברה.

קראו עוד בכלכליסט

קפלינסקי יישאר בתפקידו עד סוף השנה, ויוחלף על ידי אלן גלמן, מנהל הכספים הראשי של בטר פלייס. גלמן שימש עד לאחרונה כמנהל הכספים הראשי של חברת בזק וכמשנה למנכ"ל החברה.

משה קפלינסקי ואוון תורנלי, צילום: אוראל כהן משה קפלינסקי ואוון תורנלי | צילום: אוראל כהן משה קפלינסקי ואוון תורנלי, צילום: אוראל כהן

מאז עזיבתו של אגסי והחלפתו באוון תורנלי, מנכ"ל החטיבה האוסטרלית של בטר פלייס, חלו בחברה שינויים נרחבים. החברה החלה בגל פיטורים והצטמצמות שככל הנראה אינו גל הפיטורים האחרון. במקביל לעזיבתו של אגסי, חלה גם ירידה ניכרת במכירותיה של החברה שמסרה בחודש שעבר 33 מכוניות בלבד.

מקורבים לחברה העריכו בעבר שקפלינסקי לא ידע על הכוונה להחליף את אגסי.

קפלינסקי, במסגרת תפקידו כמנכ"ל, היה אחראי בין היתר על מערך המכירות והחלפת הסוללות של בטר פלייס ישראל. כאמור, עד כה לא רשמה החברה הצלחות משמעותיות בתחומים אלה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות