אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האפוטרופוס הכללי מונה כמנהל נכסיו של גומא אגייאר בישראל צילום: ראובן שוורץ

האפוטרופוס הכללי מונה כמנהל נכסיו של גומא אגייאר בישראל

אגייאר, שהשקיע בעבר בבית"ר ירושלים ואחר כך גם רכש את קבוצת הכדורסל הפועל ירושלים, נעלם ביוני האחרון באופן מסתורי בחופי פלורידה

14.11.2012, 16:02 | זוהר שחר לוי

שופט בית המשפט המחוזי בירושלים משה דרורי מינה את האפוטרופוס הכללי כמנהל נכסיו של גומא אגייאר בישראל, זאת עד לקביעה משפטית בדבר גורלו של איש העסקים הנעדר.

קראו עוד בכלכליסט

אגייאר, שהשקיע בעבר בבית"ר ירושלים ואחר כך גם רכש את קבוצת הכדורסל הפועל ירושלים, נעלם ביוני האחרון באופן מסתורי ונראה לאחרונה בסירתו ליד חופי פלורידה שבארצות הברית. ספינתו נמצאה נטושה ועד עתה לא ידוע מה עלה בגורלו ועל כן הוא נחשב כנעדר.

האפוטרופוס הכללי הוא הגורם המפוקד בישראל על ניהל נכסי נעדרים עד לשובם או לעד לקביעה משפטית בדבר גורלם והגדרת הזכאים לרכושם.

בבקשה שהגיש האפוטרופוס הכללי במשרד המשפטים, פרופ' דוד האן, באמצעות עו"ד סיגל יעקובי ועו"ד מיכל בן-עמי, צוין כי מאז העדרו של אגייאר, אין מי שינהג בנכסיו המצויים בישראל, ובכללם נכסי מקרקעין שונים ומניות קבוצת הכדורסל הפועל ירושלים, כמנהג בעלים וינהלם. לפיכך, נטען, יש להפקיד את ניהול נכסים אלו בידי האופטרופוס עד לקביע משפטית בדבר גורלו. האפוטרופוס הכללי יסתייע בניהול הנכסים בעו"ד אפי אברמזון ועו"ד מאיר הלר, המייצגים, בהתאמה, את אשתו של אגיאר וילדיו ואת אמו של אגיאר ואחיו. השופט רורי קיבל כאמור את הבקשה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות