אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נס טכנולוגיות זכתה בחוזה בהיקף של 10 מיליון שקל בחברת מולטילוק

נס טכנולוגיות זכתה בחוזה בהיקף של 10 מיליון שקל בחברת מולטילוק

מדובר על חוזה מיקור חוץ לחמש שנים במסגרתו תספק נס שירותי ניהול ותחזוקה למערכות המידע וכן שירותי פיתוח ליצרנית פתרונות הנעילה

15.11.2012, 13:40 | כלכליסט

נס טכנולוגיות זכתה בחוזה מיקור חוץ לניהול ותחזוקת מערכות המידע של חברת מולטילוק בארץ ובחו"ל. היקף החוזה – כ-10 מיליון שקל לחמש שנים. החוזה כולל הן את מערכות התשתית של מולטילוק והן את היישומים השונים.

קראו עוד בכלכליסט

נס טכנולוגיות תהיה אחראית לניהול כולל של מערכות המידע במולטילוק ותספק שירותי תחזוקה ותמיכה מלאים לכלל המשתמשים בישראל. פעילות מיקור החוץ תכלול חומרה, תוכנה וישומים, כולל מערך ה-ERP של החברה המבוסס על מערכות SAP. נס אף תבצע עבור מולטילוק פעילויות פיתוח שונות בתחומי טכנולוגיית המידע, על פי הצרכים השוטפים.

"כחברה המפתחת פתרונות נעילה, אלקטרוניים ומכניים,עבור השוק העולמי, אנו מקפידים על שימוש במערכות מידע מתקדמות בחזית הטכנולוגיה, שתפקודן קריטי לפעילותנו השוטפת ולהצלחתנו בארץ ובחו"ל" אמרה שירה באום מנהלת מערכות מידע של מולטילוק.

אפי קוטק נשיא נס ישראל. "אנו נאפשר למולטילוק להתמקד בעסקי הליבה שלה תוך הפעלת מערך מיחשוב ענף. נס טכנולוגיות מחויבת לספק את רמת השירות הגבוהה ביותר תוך שקיפות מירבית ושיתוף פעולה הדוק עם מולטילוק. אנו נעמיד לרשות מולטילוק את מיטב המומחים שלנו, כולל בתחום מערכת SAP ERP".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות