אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מארק בניוף, מנכ"ל סיילספורס.קום: הטאבלט של מיקרוסופט "נוראי" צילום: בלומברג

מארק בניוף, מנכ"ל סיילספורס.קום: הטאבלט של מיקרוסופט "נוראי"

מנכ"לה של חברת סיילספורס מנצל את עזיבתו של גארי סינופסקי על מנת לבקר את הסרפס, הטאבלט החדש של מיקרוסופט ולעקוץ את היריבה מרדמונד

15.11.2012, 13:59 | סוכנויות הידיעות
מנכ"ל סיילספורס מארק בניוף מנצל את עזיבתו של סטיבן סינופסקי כדי לתקוף את הניסיון של מיקרוסופט להביס את האייפד עם הטאבלט החדש שלה ה-Surface.

קראו עוד בכלכליסט

"כדי להבין את הפרישה של סינופסקי פשוט תשתמשו ב-Surface – הוא נוראי. התוכנה איומה. המקלדות (מגע או הקלדה) לא עובדות", צייץ בניוף. תיקחו את הציוץ הזה כמו שהוא. בניוף אוהב ללגלג על מיקרוסופט והוא עושה זאת.

הדובר הראשי של חברת מיקרוסופט הגיב לטענותיו של בניוף בטענה כי: "המילה היחידה שעולה לנו למשמע דברים אלו היא 'נפוח'".

בעבר כבר אמר בניוף ש"ווינדוס 8 היא הסוף של ווינדוס". כך שאל תצפו שבניוף יתחיל פתאום לאהוב את מיקרוסופט. הוא התחיל את הקריירה שלו באורקל, שרואה במיקרוסופט אויבת, ומיקרוסופט רכשה לאחרונה את יאממר, חברה שבניוף רצה לרכוש בעבר, אך כעת מתחרה באגרסיביות במוצר של סיילספורס שמחקה אותה, "צ'טר".

לעומת בניוף לא נראה לנו שיש קשר בין הטאבלטים החדשים לדחיקה של סינופסקי ממיקרוסופט. נראה שהסיבה היא שסינופסקי לא הסתדר עם שאר המנהלים הבכירים של החברה.

אך לשם העיקרון, נראה שבניוף צודק בדבר אחד, הסרפס אכן איננו מושלם. לכן עזיבתו של סינופסקי היא אולי הסיבה שמיקרוסופט תשפר את המוצר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות