אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשקיעים הגדילו חשיפה לקרנות אג"ח חו"ל בתגובה לעמוד ענן צילום: shutterstock

המשקיעים הגדילו חשיפה לקרנות אג"ח חו"ל בתגובה לעמוד ענן

כך לפי בית ההשקעות מיטב. קרנות אג"ח חו"ל סיימו את השבוע החולף עם גיוסים של 50 מיליון שקל כאשר שני שלישים מהגיוסים התרחשו ביום חמישי בתגובה למבצע שהחל ביום רביעי בערב

18.11.2012, 11:58 | מעין מנלה
בתגובה למבצע עמוד ענן שהחל ביום רביעי בערב, הגדילו המשקיעים את החשיפה לקרנות אג"ח חו"ל. לפי סיכום שבועי של תעשיית קרנות הנאמנות של בית ההשקעות מיטב, קרנות אג"ח חול סיימו את השבוע עם גיוסים של 50 מיליון שקל כאשר שני שלישים מהגיוסים התרחשו ביום חמישי בתגובה למבצע בעזה.

קראו עוד בכלכליסט

את השבוע סיימה תעשיית קרנות הנאמנות עם גיוסים של כ-680 מיליון שקל, אשר 60% מתוכם הופנו לקרנות הקונצרניות. המשקיעים, לפי הסיכום של מיטב, המשיכו להגדיל סיכון והפנו 390 מיליון שקל לקרנות הקונצרניות, אך מדובר בקצב נמוך ב-25% לעומת השבוע הקודם.

גיוסים בקרנות, אילוסטרציה, צילום: shutterstock גיוסים בקרנות, אילוסטרציה | צילום: shutterstock גיוסים בקרנות, אילוסטרציה, צילום: shutterstock

לפי כלכלני מיטב, המשקיעים המשיכו להקטין חשיפה לקרנות המנייתיות והשבוע נפדו מהן 35 מיליון שקל – 85% מהפדיונות נרשמו בקרנות מניות ישראל. קרנות אג"ח מדינה גייסו השבוע כ-265 מיליון שקל – ירידה של 30% בקצב הגיוסים לעומת השבוע הקודם.

תעשיית הקרנות מנהלת נכון ל-15 בנובמבר 166.6 מיליארד שקל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות