אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקס ליבריס בחרה בפתרון CRM של salesforce.com

אקס ליבריס בחרה בפתרון CRM של salesforce.com

חברת מיכון הספריות הישראלית, החליטה להטמיע את את פתרון ה-CRM של salesforce.com כמערכת ליבה, הפרויקט מבוצע על ידי בלאט-לפידות והיקפו 2 מיליון שקל

19.11.2012, 15:22 | כלכליסט

אקס ליבריס החלה בפרויקט להטמעת מערכת ה- CRM של חברת Salesforce.com, חברת ההייטק הישראלית, המספקת פתרונות מיכון לספריות אקדמיות ולאומיות, תשתמש במערכת כמערכת ליבה ל-300 משתמשים בכל היבטי המכירות, התמיכה, שירות הלקוחות וכלל הפעילות השוטפת באקסליבריס.

קראו עוד בכלכליסט

כמו כן תשמש המערכת את אלפי לקוחות החברה באמצעות פורטל לקוחות מובנה, קהילת לקוחות, קבוצות דיון ועוד. בנוסף תוטמע באקס ליבריס רשת Chatter - רשת חברתית פנים-ארגונית של Salesforce.com..

פרויקט ההטמעה מנוהל על ידי חברת ה-IT בלאט-לפידות, אשר מתמחה במערכות של salesforce.com. חברת אקס ליבריס, מחברות ההייטק הוותיקות בישראל, הוקמה לפני למעלה מ-20 שנה. החברה משרתת למעלה מ-5000 לקוחות ביותר מ-80 מדינות ברחבי העולם, ולה סניפים באירופה, בארה"ב ובמזרח הרחוק.

"חברת אקסליבריס מאמינה בענן, שכן גם הפתרונות המתקדמים שהיא מוכרת הם מבוססי ענן. הפתרונות הייחודיים של Salesforce.com מתאימים לרוחה החדשנית של אקסליבריס, ומקדמים אותה לעבר חזון הארגון החברתי, ולקראת המפגש עם הלקוחות בערוצים בהם הם נמצאים – בין אם ברשתות החברתיות, במכשירי המובייל או בכל מקום אחר", כך מסרה מאיה קומרוב, מנכ"ל בלאט-לפידות.

"אנו צופים שמעבר לשימושי ה-Salesforce.com CRM המובנים, ומעבר לפונקציונליות ונוחות השימוש האינטואיטיבי במערכת, יפותחו עבורנו מודולים ייחודיים לניהול המידע של לקוחות ונכסים בתחום הענן: ניהול הציוד עליו מותקנים מוצרי החברה בענן וכן פתרונות להתממשקות עם מערכות אחרות – כגון אלה המשמשות את גופי הפיתוח בחברה, שישימו את אקסליבריס בקדמת הטכנולוגיה". סיכם יניב אבני, COO באקס ליבריס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות