אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כלל ביטוח עברה לרווח כולל של 161 מיליון שקל ברבעון השלישי

כלל ביטוח עברה לרווח כולל של 161 מיליון שקל ברבעון השלישי

בהשוואה להפסד של 235 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. מדובר ברבעון האחרון של שי טלמון בתור מנכ"ל החברה

20.11.2012, 09:19 | שי סלינס

חברת הביטוח כלל ביטוח מקבוצת אי.די.בי שבשליטת נוחי דנקנר דיווחה היום (ג') על תוצאות הרבעון השלישי של השנה והציגה מעבר לרווח כולל של 161 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 235 מיליון שקל בתקופה המקבילה אתשקד. מדובר ברבעון האחרון של שי טלמון בתור מנכ"ל החברה לפני שאיזי כהן יחליף אותו בתפקידו. 

קראו עוד בכלכליסט

בתשעת החודשים הראשונים של השנה רשמה כלל ביטוח רווח כולל של 172 מיליון שקל, לעומת הפסד כולל של 315 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

מהדוחות עולה כי תוצאות החברה הושפעו מהמגמות החיוביות בשווקי ההון ומהגדלת העתודות בביטוח חיים ברבעון השני לאור טיוטת נייר העמדה שפירסם המפקח על הביטוח בעניין ביטול מקדמי הקצבה בביטוחי חיים.

סך הפרמיות שהורווחו ברבעון השלישי הסתכמו ב-2.3 מיליארד שקל, בהשוואה ל-2.22 מיליארד שקל ברבעון השלישי של 2011.

 

בתחום השירותים הפיננסים נרשם ברבעון השלישי הפסד כולל של 11 מיליון שקל, לעומת הפסד כולל של 77 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. התוצאות הושפעו בין השאר מפעילות החברה בת בחו"ל – טיטניום ומהפחתה נוספת שבוצעה בכלל פיננסים טהורי.

הרווח בתחום החיסכון ארוך הטווח ברבעון השלישי הסתכם ב-92 מיליון שקל, לעומת רווח כולל של 29 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

ההון העצמי של החברה הסתכם בסוף הרבעון ב־3.72 מיליארד שקל, לעומת 3.8 מיליארד שקלבתחילת השנה.השינוי בהון העצמי נבע בעיקר מחלוקת דיבידנד של 250

מיליון שקל.

 

מנכ"ל קבוצת כלל שי טלמון שיסיים כאמור, בימים הקרובים את תפקידו לאחר קרוב ל-5 שנות כהונה, ציין כי קבוצת כלל היא קבוצה מובילה בשוק הפיננסי ביטוחי בישראל ואיחל הצלחה למחליפו איזי כהן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות