אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרטנר נלחמת על הלקוחות הקלים באמצעות 012 מובייל צילום: shutterstock

פרסום ראשון

פרטנר נלחמת על הלקוחות הקלים באמצעות 012 מובייל

החברה השיקה השבוע, באמצעות המותג המוזל שלה, תוכנית ללקוחות קלים ב-9 שקלים לחודש. השוואת "כלכליסט" לפי דפוסי שימוש למשתמשים קלים מעלה כי התוכנית אף זולה מההצעות של גולן טלקום ו-HOT מובייל

20.11.2012, 13:51 | רותי לוי

012 מובייל, המותג המוזל מבית פרטנר, מסתער על ציבור משתמשי הסלולר הקלים. בתחילת השבוע ביצעה החברה השקה שקטה לתוכנית זולה במיוחד המוצגת למכירה באתר האינטרנט שלה. ההצעה כוללת 60 דקות שיחה, 60 הודעות וחבילת גלישה צנועה בנפח 100 מגה בייט בעלות חודשית של 9 שקלים.

קראו עוד בכלכליסט

תעריפי ההמשך גם הם זולים במיוחד ועלותם 9 אגורות לדקה או להודעה, חריגה מנפח הגלישה לא תגרור חיוב נוסף אלא האטה במהירות, ומי שמעוניין להרחיב את חבילת הגלישה ל-1 ג'יגה יכול לעשות זאת בתוספת של 19 שקל בלבד. עבור כל ג'יגה נוסף (עד 3 ג'יגה) 012 מובייל דורשת תוספת של 10 שקלים. בצורה זו חבילה של 60 דקות, 60 הודעות וגלישה בנפח 2 ג'יגה תעלה ללקוח 38 שקל. מדובר בהצעה מעניינת במיוחד משום שהיא מאפשרת שילוב של מעט דקות עם חבילת גלישה הגונה. עד כה, פלח הצרכנים שמרבה לגלוש אך ממעט לדבר, נאלץ לפנות לחבילות ללא הגבלה במחיר שנע בין 99-89 שקל. במסגרת החבילה כוללת 012 מובייל גם חיוג מוזל למגוון רחב של יעדים בחו"ל, בהם ארה"ב, קנדה ורוסיה עבור 25 אגורות לדקה. 

 

נלחמים גם על הלקוחות הקלים, צילום: בלומברג נלחמים גם על הלקוחות הקלים | צילום: בלומברג נלחמים גם על הלקוחות הקלים, צילום: בלומברג

בדיקה שערך "כלכליסט" להצעה החדשה של 012 מובייל באמצעות דפוסי שימוש למשתמשים קלים מעלה כי מדובר בהצעה משתלמת במיוחד – לקוח שיצרוך 150 דקות, 60 הודעות ו-200 מגה גלישה ישלם לחברה 36 שקל. ב-HOT מובייל ובגולן טלקום, לשם השוואה, אותו שימוש יעלה בין 41-43 שקל. ב-youphone תעלה אותה הקצבה 49 שקל לחודש וביתר החברות, ווירטואליות וותיקות תנוע העלות הסופית בין 67-93 שקל. ככלל, ההצעות למשתמשים קלים מומלצות ללקוחות שמדברים פחות מ-300 דקות בחודש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
למה הם מתחבאים מאחרי 012 ? למה הם לא מציעים את זה ישירות ללקוחות פרטנר
גם כשהם מנסים לקרוץ לפלח הלא משתמש הרבה - ושבעצם זה שגם לא ממש גולש - הם ממשיכים עם הנכלוליות שלהם ולא מציעים את החבילות האלו למי שהם לקוחות שלהם כבר 12 שנים, באותה הזדמנות שתעברו הם גם יחתכו קופון של 49 שקל על הסים, ותוכנת הבילינג שלהם תחייב אותכם באופן רנדולמי על כל מיני שירותים שניתנו לכם חינם לחודשיים בלי שידעתם ומשום שלא טרחתם לבטל את השרותים כי לא ידעתם עליהם - הוריד במצח שלכם ירצה להתפוצץ כל פעם שאתם מדברים איתם על החיובים המוזרים על השרותים האלו שלא בקשתם.
רונן , ירושלים  |  21.11.12
לכל התגובות