אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרדן יזמות חתמה על הסכם הבנות כי תמכור את החזקותיה בקש"מ לצד שלישי צילום: עמית שעל

קרדן יזמות חתמה על הסכם הבנות כי תמכור את החזקותיה בקש"מ לצד שלישי

תמכור את קרדן שירותים מוניציפאליים לצד שאינו קשור לחברה, בתמורה ל-110 מיליון שקל. זאת בניגוד לדיווח קודם כי תמכור לחברת הבת קרדן ישראל בתג מחיר נמוך יותר

21.11.2012, 18:54 | ענת ציפקין

קרדן יזמות, שבשליטת יוסף גרינפלד (19.9%), אבנר שנור (17.7%) ואיתן רכטר (5%), מודיעה כי חתמה על מזכר הבנות לא מחייב לפיו תמכור את החזקותיה בחברה־הבת קרדן שירותים מוניציפאליים (קש"מ) לצד שלישי שאינו קשור לחברה. זאת בתמורה ל-110 מיליון שקל, המשקף לקש"מ שווי שוק של כ-171.8 מיליון שקל, גבוה מתג המחיר המקורי. קרדן יזמות אינה מציינת מיהו הגוף עימו חתמה את מזכר ההבנות.

זאת בניגוד לדיווח החברה מיולי האחרון על עסקת בעלי עניין. במסגרת העסקה קדן יזמות הודיעה כי תמכור 64% מהחברה־הבת קש"מ, המחזיקה בבעלות על חברת מילגם, לחברה־הבת הנוספת, קרדן ישראל, בתמורה ל- 97.8 מיליון שקל. תג המחיר שנקבע בעסקה משקף לקרדן שירותים מוניציפליים שווי של 152.8 מיליון שקל. 

יוסף גרינפלד, מבעלי השליטה בקרדן יזמות, צילום: עמית שעל יוסף גרינפלד, מבעלי השליטה בקרדן יזמות | צילום: עמית שעל יוסף גרינפלד, מבעלי השליטה בקרדן יזמות, צילום: עמית שעל

קרדן שירותים מוניציפליים מספקת באמצעות החברה־הבת (97%) מילגם, שירותים שונים למגזר המוניציפלי בישראל

וביניהם ניהול מערכי גביית הכנסות של רשויות מקומיות לרבות תשלומי ארנונה, מים וחניה. שירות נוסף שמספקת החברה הוא שירותי תחזוקה לרשת המים כמו גם קריאת מדי מים עבור רשויות מקומיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות