אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי 6 שנים: נסגר תיק החקירה נגד ויצמן-יער צילום: shutterstock

אחרי 6 שנים: נסגר תיק החקירה נגד ויצמן-יער

ויצמן נחקר על ידי המשטרה בחשד להטרדת עד, בקשר לפרשת הנשיקה של חיים רמון. ויצמן: "שמחים שהצדק יצא לאור"

23.11.2012, 11:27 | משה גורלי
לאחר כשש שנים החליטה הפרקליטות לסגור את תיק החקירה נגד החוקר הפרטי אשר ויצמן ממשרד החקירות ויצמן-יער.

לאחר שחיים רמון סיים לרצות את עונש עבודות השירות שהוטל עליו בעקבות הרשעתו על הנשיקה הכפוייה לקצינה ה' פנה גיסו אפרים קונדה למשרד החקירות ל"השלמת חקירה". קונדה ביקש לבדוק האם הגרסה שמסרה ה' במשטרה ובמשפט היא אכן האמת שבה היא דבקה גם לאחר סיום ההליכים.

המשרד שלח לה' חוקרת פרטית שהתיידדה עמה ושמעה מה' - מבלי שתלחץ עליה, לטענת המשרד - את גרסתה שלא הייתה שונה באופן מהותי. אולם, משנודע למשטרה על דבר החקירה, היא פשטה על משרד החקירות החרימה ממצאים ופתחה בחקירה בחשד להטרדת עד. זאת, למרות שה' סיימה מזמן להעיד והיא עצמה לא הגישה תלונה. אגב, לפי פרשנות משפטית מסויימת "פעם עד - תמיד עד", כלומר אין "להטריד" עד גם לאחר שסיים את עדותו.

היום, לאחר כשש שנים החליט עו"ד יוסי קורצברג מפרקליטות תל אביב לסגור את התיק נגד ויצמן, אפרים קונדה ושאר המעורבים.

אשר ויצמן מסר בתגובה: "אנו שמחים שהתיק נסגר והצדק יצא לאור, חבל מאוד שלפרקליטות לקח כ-6 שנים ארוכות להגיע למסקנה וחבל יותר חבל שמנסים כרגע לנמק אותה בנימוקים שאין מאחוריהם דבר. ראוי להזכיר, לא הייתה מתלוננת בתיק והמשטרה פתחה באורח חריג ונדיר בחקירה מיוזמתה אך ורק על מנת לוודא שאין בידנו חומרים שיביכו אותה. כפי שטענו מלכתחילה החקירה המתוחכמת שביצענו נערכה אך ורק בהתאם לחוק וחקירות כגון זו מתבצעות על ידנו גם עבור גופיים ממלכתיים כעניין שבשגרה מזה כ-30 שנה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות