אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל בית הזהב יקבל 96 אלף שקל לחודש צילום: ענר גרין

מנכ"ל בית הזהב יקבל 96 אלף שקל לחודש

למרות התנגדות המוסדיים אושר שכרו של גולן רובינשטיין באסיפת בעלי המניות של חברת הדיור המוגן

25.11.2012, 18:03 | אסף גילעם
96 אלף שקל בחודש – זוהי עלות שכרו של גולן רובינשטיין מנכ"ל חברת הדיור המוגן הבורסאית בית הזהב שאושרה היום (א') באסיפת בעלי המניות. בעלי המניות אישרו גם לחברת בעלי השליטה, פסגות הארמון (30%), המוחזקת בחלקים שווים על ידי אודי רובינשטיין ומנכ"ל מגדל יונל כהן, דמי ניהול ליו"ר בהיקף של 26 אלף שקל.

ההסכמים הוארכו למרות חזית התנגדות אחידה של הגופים המוסדיים המחזיקים בחברה. פסגות, מיטב וילין לפידות, המחזיקים יחדיו 8.6% מהחברה, התנגדו. בחברה אחוז נמוך של אחזקות ציבור.מלבד המוסדיים המחזיק הגדול ביותר בחברה (שאינו נמנה על בעלי השליטה) הוא חברת הנדל"ן ישרס שבשליטת שלמה אייזנברג. אייזנברג, שבעצמו נקלע לבעיות באישור הסכם העסקתו בישרס ומלם-תים, נחלץ לטובת רובינשטיין וכהן, והעביר ברוב דחוק את אישור ההסכמים.

ל"כלכליסט" נודע כי חברת הייעוץ למוסדיים אנטרופי (שייעצה רק למיטב במקרה הזה) המליצה להתנגד להסכם.

ועדת הדירקטוריון הסתמכה על הסכם העסקתו הקודם של רובינשטיין כדי לקבוע את החדש. בנימוק לגובה שכרו הסביר הדירקטוריון כי "לא חל קיטון בהיקף פעילות החברה או שינוי מהותי אחר, אשר דרש בחינה של הפחתת גובה הגמול". מעבר לשכרו זכאי רובינשטיין גם לרכב בעלות של עד 299 אלף שקל, החזר הוצאות שונות ו-24 ימי חופשה

בנוסף אושר כאמור חידוש הסכם דמי הניהול עם חברת פסגות הארמון על שירותי היו"ר והדירקטורית שפסגת הארמון

מספקת לבית הזהב. כהן היה אמור להיות יו"ר החברה עם כניסתו להשקעה בחברה לפני כ-6 שנים, אך עם מינויו למנכ"ל מגדל החל אודי רובינשטיין, יו"ר דירקטוריון חברות בנות של סוכנות הביטוח מבטח סימון (שבבעלות מגדל), למלא את התפקיד יחד עם לירז רגב, המכהנת כדירקטורית מטעמם, שגם עבדה בעבר במגדל.

בית הזהב היא מהחברות הקטנות בבורסה, ונסחרת לפי שווי של 62 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות