אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מי צריך מטריה? קחו שריון נגד גשם

PLAY

מי צריך מטריה? קחו שריון נגד גשם

מעצב סינגפורי רוצה להמציא מחדש את המטריה, שיר ישראלי גורם לאמנים בכל העולם לרקוד, קרמיט פוגש את סילו גרין, כפיות ככלי נגינה והיפנים ממציאים אמנות גוף חדשה

27.11.2012, 19:04 | עמית הרשקוביץ

 

1. אל אלוהים, זה מלא בעננים

ידוע - לאנשים שיודעים לפחות - שמטריות הן תרמית צרכנית, ואינן מסוגלות להגן מגשם אחרי דקה וחצי של רוח חזקה במיוחד, שהופכת אותן לכלי נשק מסוכן. אבל למרות שהעובדה הזאת ידועה כבר שנים, עד כה לא נמצא תחליף הולם לכלי הארכאי שתמיד מזכיר לנו את נשכחות התקופה הויקטורינית. אולי הפיתרון מצוי במגן הגשם הזה, שסוקר בכתבה הבאה.

המטריה העתידית שלכם המטריה העתידית שלכם המטריה העתידית שלכם

2. רוקדים ביחד

 

הזמר הישראלי יוני ליבנה שלח את השיר שלו - אלבני 40 - ל-17 רקדנים מסביב העולם, והם צילמו את עצמם מפזזים לצליליו. פרויקטים מהסוג הזה, אנחנו אוהבים במיוחד.

3. ירוק על ירוק

 

הראפר סילו גרין וכך צוות החבובות בשיר חג מולד שמח במיוחד, המשלב בין השיר המפורסם All I need is Love יחד עם השיר הקלאסי והאהוב Manna Manna מהסדרה האהובה והותיקה. קולע לרוח החג בצורה מושלמת.

4. הומלסים משנות ה-90

ב-98 פיית'לס היו אחת הלהקות הכי חמות בסציינת הרייבים. בסרטון הבא תמצאו אמן רחוב שמנגן עם כפיות את אחד הלהיטים של להקת הדאנס הוותיקה. למקרה שחשבתם שאין כפית, הוא יראה לכם שיש.

 

5. הגוף בתנועה

 
האמן היפני שינצ'י מרוימה בסדרת תמונות חדשה שמציגה את הגוף העירום בתנועה בשילוב של לכידות תנועה וצמצם פתוח. הגוף של הרקדנים הופך למעין מערבולת מטושטשת ויפה. מעניין.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות