אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רבעון חזק ללידר – זינוק של 18% ברווח בזכות מגזר ההנפקות וילין לפידות

רבעון חזק ללידר – זינוק של 18% ברווח בזכות מגזר ההנפקות וילין לפידות

בית ההשקעות מפגין חוזקה בכל תחומי הפעילות ובכלל זה בתחום הברקוראז'. ילין לפידות מציג זינוק של 26% ברווח לפני מס לעומת הרבעון הקודם

28.11.2012, 10:48 | רחלי בינדמן

רבעון מצויין לברוקר לידר שוקי הון עם רווח של 5.9 מיליון שקל לעומת רווח של 5 מיליון שקל ברבעון הקודם ורווח של 400 אלף שקל ברבעון המקביל אשתקד. הכנסות מגזר ההנפקות עמד על 6.9 מיליון שקל, זינוק של 43%, בין השאר תודות להנפקות שהובילה לידר של חברת חשמל. 

קראו עוד בכלכליסט

הכנסות הברוקראז' הסתכמו ב-3.2 מיליון שקל, עליה של 23% לעומת הרבעון הקודם. הרווח לפני מס בתחום הסתכם בכמיליון שקל לעומת הפסד של 120 אלף שקל ברבעון הקודם.

התרומה של בית ההשקעות ילין לפידות לדוחות לידר (מחזיק בבית ההשקעות בשיעור של 50%) עמדה על 19.2 מיליון שקל, עליה קלה לעומת הרבעון הקודם אז עמדו ההכנסות על 18.5 מיליון שקל. הרווח לפני מס שתרם ילין לפידות הסתכם ב-4.8 מיליון שקל, זינוק של 26% לעומת הרבעון הקודם.

הוצאות ההנהלה והכלליות הסתכמו ברבעון ב-29.1 מיליון שקל, לעומת 28.6 מיליון שקל ברבעון הקודם ו-23.6 מיליון שקל ברבעון המקביל. בלידר מסבירים את העלייה בהיקף ההוצאות בגידול המשמעותי בהיקף הנכסים של ילין לפידות והעלויות המיוחסות אליהם כמו דמי תפעול שווק והפצה של קופות הגמל וקרנות הנאמנות.

כמו כן דירקטוריון לידר אישר חלוקת דיבידנד של 7 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות