אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש בג'ימייל: שליחת קבצים מגוגל דרייב - עד גודל של 10 גיגה-בייט

חדש בג'ימייל: שליחת קבצים מגוגל דרייב - עד גודל של 10 גיגה-בייט

עד עתה הוגבל גודל המיילים ל-20 מגה-בייט. הסנכרון עם גוגל דרייב יאפשר גם לשלוח לינקים לקבצים בצורה נוחה יותר - ואיתם, בקרת גישה לקובץ ששלחתם

28.11.2012, 16:52 | עומר כביר

ג'ימייל משתדרג: מעתה אפשר לצרף לשירות המייל הפופולרי של גוגל קבצים משירות האחסון המקוון של החברה - וכך לשתף למעשה קבצים עצומים בגודל של עד 10 גיגה-בייט.

קראו עוד בכלכליסט

עד עתה ניתן היה לצרף לג'ימייל קבצים מהמחשב האישי בגודל כולל של עד 20 מגה-בייט. במקביל, מתוך שירות גוגל דרייב ניתן היה לשלוח מיילים עם קישורים לקבצים. כעת, מאפשרת גוגל לבצע פעולה זו ישירות מתוך ג'ימייל: בעת כתיבת הודעה ניתן יהיה להקליק על האייקון של גוגל דרייב, לבחור קובץ שמאוכסן בו ולשלוח.

התכונה החדשה של ג התכונה החדשה של ג'ימייל התכונה החדשה של ג

פעולה זו לא מביאה לצירוף הקובץ עצמו להודעה, אלא רק לינק להורדתו מגוגל דרייב. היתרון במהלך זה הוא שניתן לשלוח הודעות עם קבצים גדולים מבלי להגדיל משמעותית את גודל המייל היוצא - וכך להימנע מסתימת תיבות המייל של הנמענים. בנוסף, עם קבצים מסוימים - כמו קבצי טקסט - ניתן לבצע שינויים בקובץ גם לאחר השליחה וכך לספק במייל חד פעמי גישה לקובץ מעודכן.

בקרת גישה לקבצים ששלחתם בקרת גישה לקבצים ששלחתם בקרת גישה לקבצים ששלחתם

השימוש בגוגל דרייב גם מאפשר בקרת גישה לקובץ. ניתן למשל, להגדיר שרק מקבלי המייל יוכלו לראות ולהוריד אותו. על מנת למנוע מקרה שבו למקבל המייל אין גישה לקובץ, ג'ימייל יזכיר למשתמש לספק גישה לכל הנמענים.

"בין אם מדובר בתמונות מטיול הקמפינג האחרון, וידיאו מהחתונה של אחיך או מצגת לבוס, ניתן למצוא ולשתף בקלות את כל הדברים שלך", נכתב בבלוג ג'ימייל הרשמי. התכונה תהיה זמינה בימים הקרובים לכל המשתמשים שכבר עברו לממשק כתיבת ההודעה החדש של ג'ימייל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות