אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכה שורשים: MyHeritage מגייס 25 מיליון דולר

מכה שורשים: MyHeritage מגייס 25 מיליון דולר

הסטארט-אפ הישראלי גם השלים את רכישת אחד מאתרי הגיניאולוגיה וחקר השורשים המתחרים שלו, Geni

28.11.2012, 19:05 | עומר כביר

הסטארט-אפ הישראלי MyHeritage.com, המספק שירותי גיניאולוגיה וחקר שורשים ומעין רשת חברתית למשפחות, הודיע היום על השלמת גיוס בהיקף 25 מיליון דולר וכן על רכישת אחד ממתחריו – Geni, שהוקם על ידי מייסד ומנכ"ל Yammer, דייוויד סאקס.

קראו עוד בכלכליסט

הרכישה תוסיף 7 מיליון משתמשים לרשת של MyHeritage.com, ובעקבותיה עתיד סאקס להצטרף לדירקטוריון החברה הישראלית. בזכות משתמשי Geni, יגיע מספר המשתמשים הכולל של החברה הישראלית ל-72 מיליון.

אתר החברה מספק מגוון של שירותים, כולל רשת חברתית ממוקדת אילנות יוחסין המאפשרת להתחקות אחר קרובי משפחה. במידה והמשתמשים רשומים לאתר, הם גם יכולים לשמור עם בני המשפחה הרחוקים על קשר. המשתמש הממוצע, אומרים בחברה, עוקב אחרי 16 בני משפחה.

"כשדייוויד סאקס ייסד את Geni ב-2007, אנשים אמרו לי 'המשחק נגמר'", סיפר מנכ"ל MyHeritage.com, גלעד יפת בראיון ל"וול-סטריט ג'ורנל". “'אם אדם בקליבר שלו מגיע לתחום, הסיכויים שלך קלושים'. אבל קיבלנו השראה אחד מהשני, ובסופו של דבר דייוויד הקים את Yammer. הוא היה מנכ"ל של שתי החברות במשך שלוש שנים, אז הייתי צריך להתחרות רק עם 50% מדייוויד סאקס. בסופו של דבר הוא השקיע 100% מעצמו ב-Yammer (שנמכרה למיקרוסופט תמורת 1.2 מיליארד דולר ביוני שעבר; ע"כ), ו-Geni הפכה לפגיעה. הרכישה מוסיפה לנו 7 מיליון משתמשים והם מאוד חזקים בארה"ב. יש להם טכנולוגיה מצוינת, חזון ייחודי והם משלימים אותנו".

במהלך השנה שעברה החברה הישראלית רכשה גם את FamilyLink האמריקאית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות