אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל מיקרוסופט: מכירות מכשירי ווינדוס פון 8 "התחילו נהדר" צילום: ליאור מורג

מנכ"ל מיקרוסופט: מכירות מכשירי ווינדוס פון 8 "התחילו נהדר"

סטיב באלמר אמר שמכשירי מערכת ההפעלה החדשה נמכרים פי 4 יותר מאלו שהתבססו על קודמתה. בנוסף, הצביע על זינוק במספר היישומים בחנות ווינדוס. עם זאת, לא חשף נתוני מכירות מדויקים

29.11.2012, 11:56 | יוסי גורביץ

סטיב באלמר, מנכ"ל מיקרוסופט, אמר אמש (ד') כי מכירות מכשירי ווינדוס פון 8 "התחילו נהדר". לפי דיווח של סוכנות בלומברג, באלמר אמר את הדברים בישיבת בעלי מניות - במסגרתה גם טען שקצב המכירות גבוה פי משל ווינדוס פון 7. עם זאת, לא נקב המנכ"ל במספר המכשירים שנמכרו.

קראו עוד בכלכליסט

עוד אמר באלמר כי מכשירי ווינדוס פון 8 שמיוצרים על ידי נוקיה - שותפתה האסטרטגית של מיקרוסופט - ועל ידי HTC, זכו לביקורות נלהבות ואזלו תוך זמן קצר במדינות רבות.

המכירות "מצוינות", אם כי לא פורסם מספר רשמי. ווינדוס פון 8 המכירות "מצוינות", אם כי לא פורסם מספר רשמי. ווינדוס פון 8 המכירות "מצוינות", אם כי לא פורסם מספר רשמי. ווינדוס פון 8

באלמר הוסיף שמיקרוסופט זיהתה "דרישה פנטסטית" למחשבים וטאבלטים מבוססי וינדוס 8. גם הפעם, נמנע מלספק מידע חדש על מכירות טאבלט הסרפס - אותן כ"צנועות" לפני מספר שבועות. 

לדברי המנכ"ל, חנות האפליקציות של מיקרוסופט מונה כבר 120 אלף יישומים - מה שמעיד על קצב צמיחה מהיר במיוחד. עם זאת, עדיין לא תוכלו למצוא בחנות ווינדוס אפליקציות פופולריות רבות כ-Waze ואינסטגרם למשל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות