אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חבר נכנס לדיור מוגן: מועדון הצרכנות ישווק מתחם בגני תקווה

חבר נכנס לדיור מוגן: מועדון הצרכנות ישווק מתחם בגני תקווה

המועדון חתם על הסכם שיתוף פעולה עם רשת מגדלי הים התיכון שמקימה את המתחם. לכל עמית תינתן הנחה של עד חצי מיליון שקל

04.12.2012, 08:47 | שי פאוזנר
מועדון הצרכנות חבר של משרתי הקבע ועובדי כוחות הביטחון אישר אתמול באופן רשמי את חשיפת "כלכליסט", שלפיה הוא נכנס לפעילות בשוק הדיור המוגן. המועדון חתם על הסכם שיתוף פעולה עם רשת מגדלי הים התיכון של היזם מוטי קירשנבאום במתחם שהיא מתכננת להקים בגני תקווה.  

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט, שישווק לעמיתי חבר ולבני משפחותיהם, יוקם בתוך שלוש שנים על שטח של 9 דונם ויכלול 12 קומות. בשלב הראשון יוקמו במסגרתו כ־220 יחידות דיור, וההשקעה הכוללת בכל המתחם מוערכת על ידי מגדלי הים התיכון ב־320 מיליון שקל.

מנכ"ל חבר שלומי אברהם אמר אתמול ל"כלכליסט" כי לאחר קידום השלב הראשון של הפרויקט, שישווק כולו רק לעמיתי מועדון חבר, ישקלו במועדון אם לשווק גם את החלק השני של המתחם לעמיתים.

הדמיה של המתחם שישווק חבר בגני תקווה. בשלב הראשון יוקמו 220 יחידות דיור הדמיה של המתחם שישווק חבר בגני תקווה. בשלב הראשון יוקמו 220 יחידות דיור הדמיה של המתחם שישווק חבר בגני תקווה. בשלב הראשון יוקמו 220 יחידות דיור

אתמול פרסם חבר פנייה לעמיתיו המתייחסת להסכם. בפנייה הבטיח חבר לעמיתים הנחה של 15% ממחיר המחירון של הפיקדון שאותו יש להפקיד בקופות של בית הדיור המוגן, ושממנו מקוזז סכום קבוע בכל חודש. כמו כן הבטיח חבר הנחה של 10% בתשלום החודשי על השירותים הניתנים במתחם. עמיתי חבר יוכלו גם לדחות את תשלום 85% ממחיר הפיקדון עד שלב האכלוס של הדירה. בחבר מעריכים כי שווי הנחות אלה נאמד ב־200–500 אלף שקל לדירה. שווי הדירות במתחם יחל ב־1.2 מיליון שקל לדירת 2 חדרים.

רשת מגדלי הים התיכון מפעילה כיום ברחבי הארץ חמישה בתי דיור לגיל השלישי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות