אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איש העסקים משה מנו רוכש את מלון קראון פלאזה חיפה מלב לבייב ב-70 מיליון שקל

איש העסקים משה מנו רוכש את מלון קראון פלאזה חיפה מלב לבייב ב-70 מיליון שקל

משה מנו, הבעלים של מנו הולידייס ומנו ספנות ל"כלכליסט": "אין לי שום כוונות להיות חברת ענק או להיות טייקון. כחיפאי זה דבר חשוב מאד בשבילי. אני מאמין בכלכלה הישראלית ולכן אני מתרכז בישראל"

05.12.2012, 19:15 | אריאל נוי

חברת מנו הולידייס שבבעלות איש העסקים משה מנו, מרחיבה את פעילותה לתחום המלונאות. בימים האחרונים הושלמה העיסקה הראשונה בסדרה, במסגרתה רכש משה מנו, שבבעלותו גם החברות מנו ספנות ומנו אחזקות את מלון קראון פלאזה בחיפה מחברת אפריקה ישראל שבבעלות לב לבייב. המלון נרכש על ידי משה מנו בסכום של 70 מיליון שקל. הוא בנוי על קרקע פרטית ושוכן ברחוב יפה נוף על רכס הר הכרמל, הנחשב לאחד הרחובות היוקרתיים ביותר בישראל.

"לכלכליסט" נודע כי רכישת המלון בחיפה הינו המהלך הראשון של מנו בדרך לרכישת מספר בתי מלון נוספים בארץ ובחו"ל.

קראון פלזה חיפה קראון פלזה חיפה קראון פלזה חיפה

משה מנו, יליד חיפה, הוא איש ספנות וכלכלה, יו"ר הדירקטוריון והבעלים של קבוצת "מנו אחזקות" - מנו ספנות בע"מ, חברת הנכסים במבוק וחברות נוספות בתחום הטכנולוגיה, התיירות והנדל"ן.

מנו אישר "לכלכליסט" את פרטי העסקה ומסר "במסגרת ההחלטה האסטרטגית של החברה להשקיע בענף המלונאות, בכוונת החברה לרכוש מספר בתי מלון נוספים עד לסוף 2013 ".

במלון כ-120 חדרים מפוארים, כולל סוויטות עם מרפסות הצופות לים ולמפרץ חיפה, חדרי אירוח מפוארים וחדרי VIP. כל חדרי המלון פונים לכיוון מפרץ חיפה ונשקף מהם נופו המרהיב של הים.

במסגרת עסקת הרכישה, מנו הולידייס תשכיר את המלון לתקופה ארוכה לרשת קראון פלאזה העולמית, שתמשיך לנהל ולשווק את המלון לקהל לקוחות הרשת בארץ ובעולם. הוסכם כי שם המלון יישאר קראון פלאזה חיפה.

מנו מסר עוד "בשבילי זה צעד חשוב לעוד תחום. אין לי שום כוונות להיות חברת ענק או להיות טייקון. כחיפאי זה דבר חשוב מאד בשבילי. אני מאמין בכלכלה הישראלית ולכן אני מתרכז בישראל. מלון קראון פלאזה נחשב לאחד מבתי המלון היוקרתיים והחדשים בעיר חיפה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות