אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השכלה היא המפתח להצלחה; בית הספר? הוא רק מנעול צילום מסך: youtube.com

PLAY

השכלה היא המפתח להצלחה; בית הספר? הוא רק מנעול

סרטון מעורר השראה מסביר מדוע המוסדות האקדמיים הם מכשול בדרך להשכלה ולהצלחה, מר ברנז מלמד שיעור חשוב בכלכלה ובאושר, תמונת מראה של סצנת הפיק-אפ בפאבים ויום בחייו של החתול הממורמר בעולם

05.12.2012, 20:42 | עמית הרשקוביץ

1. אוהב חינוך, שונא בתי ספר

הכירו את "למה אני שונא את בית הספר ואוהב חינוך", סרטון שיצר סולי ברקס, משורר בריטי צעיר. ברקס מעלה לדיון את השאלה למה הרבה מהאנשים המצלחים והמוצלחים ביותר בחברה שלנו (סטיב ג'ובס, ביל גייטס, אופרה ווינפרי ואחרים) לא סיימו את הקולג'. חלק מהתשובות שלו לא מפתיעות במיוחד, אבל יש הרבה חן בהגשה.

 

2. לעשירים זה כואב יותר

אתם יודעים מהו הצוק הפיסקלי? מדוע הוא גורם לעשירי ארצות הברית מצונפים באחוזותיהם ורועדים מפחד? תנו למר ברנז, הטייקון הכי מפורסם בספרינגפילד, להסביר. 

 

3. תגיד לי, אמרו לך שיש לך משהו עצוב בעיניים?

 

סרטון מעולה מציג מציאות פיק-אפ אלטרנטיבית, שבה גברים מתנהגים כמו נשים ונשים מתנהגות כמו גברים. כולל: החברה המכוערת, ההערות הסקסיסטיות והסליז הבלתי נגמר, אבל הפעם - מהצד השני. 

 

  

 

4. כולם אוהבים אותי. אני שונא את זה

מכירים את Grumpy Cat? אנחנו בטוחים שלא יהיה לכם קשה להזדהות עם החתול הממורמר ביותר באינטרנט, בלינק זה. גם הוא חי בשביל סופי השבוע ולא יודע איך הוא יסיים את היום. אגב, גם בסוף השבוע הוא ממורמר.

Grumpy Cat. אל תפריעו לו, יום הולדת או לא יום הולדת Grumpy Cat. אל תפריעו לו, יום הולדת או לא יום הולדת Grumpy Cat. אל תפריעו לו, יום הולדת או לא יום הולדת

5. הגות הוגוורטס

לסיום, אנו מציגים לכם פנינה אמיתית: פוסט ארוך ומפורט של cracked שמציג חמש תאוריות אקדמיות מתחום מדע המדינה דרך סרטים קלאסיים. תוכלו לקרוא כיצד באה לידי ביטוי האמנה החברתית ב"חלף עם הרוח", ואיך "משל המערה" מודגם בהארי פוטר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות