אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פסגות תשדרג את תשתיות התקשורת שלה ביותר ממיליון שקל צילום: אוראל כהן

פסגות תשדרג את תשתיות התקשורת שלה ביותר ממיליון שקל

הפרויקט יאפשר לחברה לשפר את מהירות התגובה של המערכות ויתבסס על ציוד מתוצרת סיסקו, ההיקף הכספי של השדרוג הוא כ-1.4 מיליון שקל

10.12.2012, 11:24 | כלכליסט

We! מקבוצת חילן, נבחרה לשדרג את תשתיות התקשורת של פסגות. היקף הפרויקט, שהתחיל לאחרונה, הינו 1.4 מיליון שקל. הצורך בפרויקט נולד בעקבות מחויבות תשתיות המחשוב בפסגות למתן מענה איכותי לעובדיה ולקוחותיה. 

קראו עוד בכלכליסט

זמן תגובה מהיר, ביצועים טובים, רמת אבטחת המידע, ורמת היכולת להטמיע שינויים מהירים במערכותיה הם הפרמטרים העיקריים הנדרשים מהשדרוג.

במסגרת הפרויקט בחרה פסגות בסיסקו כספק תשתיות התקשורת החדש של ה-Data Centers של החברה, ולכן יעשה שימוש במתגי קצה מסוג Nexus 7000 ומתגי תשתית מסוג Catalyst 2960 ו- Catalyst 3750.

מתגי סיסקו שבשימוש, מאפשרים הפרדת סביבות תקשורת בהתאם לדרישות הרגולציה הפיננסית, תשתית של 10Gb עד למתגי הקצה, תשתית אחודה של LAN ו-SAN עבור תקשורת ותעבורת הנתונים ממערכי האחסון, הפרדת סביבות מידע ברמת האחסון עם אפשרות חיבור למערך Nexus מרכזי וכן יכולת אבטחת מידע ברמה גבוהה.

לדברי גיל צבר, סמנכ"ל מערכות מידע בפסגות, "המערכת של פסגות משרתת מאות עובדי חברה. הדגש העיקרי בפרויקט הוא התאמה לצרכים העסקיים של החברה, בהם כלולים אמינות ומהירות העבודה, יכולת הרחבה, גמישות ואבטחת מידע, אשר זוכים למענה בפתרונות שיושמו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות