אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלתא מתרחבת בעולם: רוכשת מותג אופנה אמריקאי לילדים

דלתא מתרחבת בעולם: רוכשת מותג אופנה אמריקאי לילדים

החברה הודיעה על רכישת הסימן המסחרי LittleMissMatched הכולל ביגוד, גרביים קססוריז, כלי מיטה, פריטים לבית ואף מוצרי קוסמטיקה

11.12.2012, 09:16 | גיל קליאן
דלתא הודיעה אתמול שרכשה בארה"ב את הסימן המסחרי LittleMissMatched, מותג ילדים ונוער שהחל את דרכו ב־2003 כמותג גרביים לא זהים, וכיום כולל ביגוד, גרביים, אקססוריז, כלי מיטה, פריטים לבית, ריהוט ואף מוצרי קוסמטיקה. המוצרים נמכרים כיום בחנויות הרשת ובאתר אינטרנט לקהל צרכנים בארה"ב ובמדינות שונות בעולם.

הרכישה לא דווחה לבורסה היות שמדובר בעסקה בסכום קטן יחסית של כמה מיליוני דולרים. דלתא מוכרת כיום מוצרים רבים בארה"ב תחת מותגים שאינם דלתא - החברה בין השאר מייצרת עבור קלווין קליין, נייקי ועוד.

דלתא מנסה באחרונה לגוון את היצע המוצרים שלה בעולם, בין השאר באמצעות רכישות. החברה ניסתה, ללא הצלחה, לרכוש את חטיבת הג'ינס של חברת ג'ונס, אך כן הצליחה לבצע רכישה גדולה כאשר קנתה את פעילות מותג ההלבשה התחתונה הגרמני שיסר. שיסר למעשה מעניק לדלתא אחיזה גדולה יותר בשוק האירופי.

מנכ"ל דלתא אייזק דבח מסר על הרכישה כי "המותג החדש הוא תוספת מושלמת לקו הגרביים ויחזק עוד יותר את מעמדנו כמובילים בתחום הילדים. אנו רואים סינרגיה משמעותית ואפשרויות בנייה והתפתחות על היסודות המוצקים של המותג החדש. בכוונתנו להשקיע בפיתוח, בהרחבה ובשיווק של המותג, ולפתחו עוד יותר בתחומי הלבוש וכן לקטגוריות נוספות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות