אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת WatchDox רוכשת את חברת InstallFree צילום: שרון ברקת

חברת WatchDox רוכשת את חברת InstallFree

הרכישה תאפשר לחברת WatchDox להרחיב את טכנולוגיית שיתוף הקבצים המאובטחת ולהוסיף יכולות עריכה מרחוק של הקבצים

11.12.2012, 15:08 | רפאל קאהאן

חברת WatchDox המספקת פתרונות לשיתוף מאובטח לקבצים, רכשה את חברת InstallFree הישראלית, אשר מפתחת אפליקציות ניידות, אפשרות לעבודה מרחוק ופתרונות גישה. סכום הרכישה לא נמסר.

קראו עוד בכלכליסט

הטכנולוגיה של InstallFree ליצירת ועריכת קבצים על גבי פלטפורמות שונות, תאפשר לחברת WatchDox להרחיב את טכנולוגיית שיתוף הקבצים שפיתחה ואשר מבוססת על אבטחת מידע על גבי הקבצים עצמם.

שירותיה של חברת InstallFree נסגרו באמצע נובמבר לאחר שהחברה לא הצליחה לייצר מודל עסקי רווחי. בחברה שהוקמה על ידי יורם גבאי ונצר שלומאי, הושקעו כ-10 מיליון דולר על ידי הקרנות איגנישן פרטנרס וטרילוג'י אקוויטי פרטנרס. 

בהמשך לרכישה יצטרף צוות הפיתוח של InstallFree ל-WatchDox. בנוסף לגישה מאובטחת, סנכרון ושיתוף קבצים, משתמשי WatchDox יוכלו מעתה לערוך מסמכים, גיליונות אלקטרונים או מצגות בצורה מאובטחת ישירות בתוכנות Microsoft Office, על גבי מכשירים ניידים, מחשבים אישיים ובאפליקציית WatchDox ברשת.

"בעוד שהמשתמש מעוניין לעבד מסמכים בצורה יעילה ונוחה על גבי כל מכשיר, הארגון חפץ בהגנה, מעקב ושליטה בעת 'נדידתם' של מסמכים סודיים בין גורמים פנימיים וחיצוניים בחברה", הסביר מוטי רפאלין, מנכ"ל WatchDox.

חברת WatchDox נמצאת בבעלות פרטית ועד כה הושקעו בה כ-24 מיליון דולר על ידי שלמה קרמר, קרן בלקסטון, שאסטה וונצ׳רס וג׳מיני. הפיתוחים של InstallFree ישולבו בפלטפורמת היישום הוירטואלית של WatchDox ויהיו זמינים כבר בתחילת 2013.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות