אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מתחם יס פלאנט יוקם בבאר שבע בהשקעה של 450 מיליון שקל

מתחם יס פלאנט יוקם בבאר שבע בהשקעה של 450 מיליון שקל

חברת ישפרו הודיעה על הקמת מתחם סרטים וקניות. מנכ"ל החברה: "הוא ישנה את מפת המסחר והבילוי בבאר שבע ובדרום"

16.12.2012, 13:11 | אריאל נוי

מתחם קולנוע ובילויים חדש יוקם בבאר שבע: חברת ישפרו מקבוצת נכסים ובנין אי.די.בי הודיעה הבוקר (א') על הקמתו של מיזם "ישפרו פלאנט".

קראו עוד בכלכליסט

המתחם החדש, שייבנה בהשקעה של כ-450 מיליון שקל, ישתרע על שטח של כ-63 אלף מ"ר באזור קריית יהודית, ויכלול בין היתר קולנוע יס פלאנט, מתחמי אופנה, קולינריה, בילויים וקניות ומעל ל- 2,500 מקומות חניה בחינם.

הדמיה של המתחם. ישתרע על 63 אלף מ"ר הדמיה של המתחם. ישתרע על 63 אלף מ"ר הדמיה של המתחם. ישתרע על 63 אלף מ"ר

מנכ"ל ישפרו עזרא צוק אמר כי "בנייתו של המתחם צפויה להסתיים במחצית השנייה של שנת 2014. הוא ישנה את מפת המסחר והבילוי בבאר שבע ובדרום. חברת ישפרו מחזיקה כיום 6 מרכזי קניות גדולים פתוחים בצמתים אסטרטגיים בארץ ומתחם ישפרו פלאנט הינו המרכז השביעי המצטרף למרכזים אלה".

 .

רוביק דנילוביץ, ראש עיריית באר שבע, אמר "לכלכליסט": "באר שבע הופכת להיות עיר מחוזית גדולה בה יזמים לא

מהססים להגיע ולהשקיע. יש במתחם תחבורה ציבורית נגישה, מיקומו של ישפרו פלאנט הינו על ציר מרכזי, בסמיכות לשכונות חדשות ומתחדשות של העיר ובקירוב לאוניברסיטה, עיר הבה"דים, מרכז התקשוב העתידי של צה"ל ועוד. אנחנו משקיעים היום בעיר יותר מ-3.5 מיליארד שקלים בפיתוח".

קבוצת תיאטראות תשקיע כ-70 מיליון שקל בקולנוע החדש שיכלול 20 מסכים ו-3,400 מושבים. מוקי גרידינגר, מנכ"ל קבוצת תיאטראות, אמר: "בשנים האחרונות באר שבע הינה אחת הערים הצומחות בישראל וראשיה משקיעים משאבים רבים בפיתוח תשתיות, מרכזי צריכה נוחים ומרכזים תרבותיים וחינוכיים, ועוד לא נאמרה המילה האחרונה. אנו מאמינים שבבאר שבע ישנו פוטנציאל עצום של אוכלוסייה דינמית וצעירה ובה אלפי סטודנטים, כל אלה בוודאי יוכלו להנות ממרכז תרבותי ובידורי כיס פלאנט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
הייתי בשטח-נראה שלא יקימו בינתיים את המבנה בצד שמאל (עם העיגול,זה שמול שופרסל).חבל!
בשטח יש תמונה של מה שיקימו. ויתרו על המבנה בצד שמאל (זה עם הצילינדר העגול, שנמצא ממש מול שופרסל דיל אקסטרה) - ובמקומו תהיה חניה. אולי פשוט משאירים את המבנה להיות אופציה עתידית שאם ירצו יוכלו להקים. אבל לדעתי חבל לא להקים הכל מראש ולא בשלבים שיימשכו שנים.
גד  |  06.06.13
7.
מעולה!!
נכון, צריך להשקיע בהרבה דברים חוץ מקולנוע, אבל זו התקדמות מצויינת, באר שבע היא אחת הערים הגדולות בארץ וזה לא בסדר שיש בה רק בית קולנוע אחד "גלובוס מקס" שידוע שיש לו הרבה פחות מסכים מבסינמה סיטי, ומסכים יותר קטנים מביס פלאנט... ככל שיהיו יותר מרכזי בידור בבאר שבע יהיו יותר תושבים צעירים שירצו פחות לעזוב, עבודה-יז בכמ"ג ומרכזי הקניות יעילים לאנשים צעירים, נכון יש לפתח את שאר תחומי העבודה, אבל-שלב שלב, קודם פונים להשקעות היותר פשוטות שלא דורשות תכנוני ענק מצד העיר..
שלמה , באר שבע  |  27.03.13
לכל התגובות