אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיריית תל-אביב חתמה עם נס פרויקט של עשרות מיליוני שקלים

עיריית תל-אביב חתמה עם נס פרויקט של עשרות מיליוני שקלים

נס טכנולוגיות חתמה על הסכם עם עיריית תל-אביב-יפו להרחבת מערכת חיוב וגביית הארנונה לישומים נוספים, הפרויקט הינו ל-7 שנים ועלותו עשרות מיליוני שקלים - כולל תחזוקה

17.12.2012, 10:32 | כלכליסט

נס טכנולוגיות חתמה על הסכם עם עיריית תל-אביב-יפו להרחבת מערכת חיוב וגביית הארנונה והמים (מערכת מחו"ג – חיוב וגביה) לישומים נוספים. בשלב ראשון תורחב המערכת לתחומי אגרת השילוט, גביית תשלומי חינוך וגביית אגרות שונות. ההסכם כולל גם תחזוקה ל-7 שנים של מערכת מחו"ג. עלותו של הפרויקט מסתכם בעשרות מיליוני שקלים.

מערכת מחו"ג, שהופעלה בתחילת 2009, משלבת פתרונות מתוצרת חברת SAP בתחום ניהול האוכלוסייה, נכסים וחיוב (פתרון ה- IS-U), הגבייה והאכיפה (מודול FI-CA) בשילוב התאמות ופיתוחים שבוצעו על ידי צוות חברת נס והעירייה.

כמו כן הוטמעו במחו"ג פתרונות לניהול מסמכים המבוססים על מערכת Documentum מתוצרת EMC וכן על פיתוח מקומי שהותאם לצרכי העיריה. נס טכנולוגיות יחד עם עובדי עיריית תל-אביב (מינהל הכספים ואגף המיחשוב) ביצעו במשותף את הפיתוח והיישום של הפרויקט.

מערכת מחו"ג מספקת את התשתית הנדרשת בהיבט המידע ובהיבט תהליכי העבודה בעירייה, תוך יצירת סביבת עבודה מלאה. הרחבת מערכת מחו"ג הינה נדבך נוסף בתפיסה האסטרטגית של העירייה ליצירת מערכת גבייה אחודה המספקת מידע אינטגרטיבי לתושב.

"הרחבת מערכת מחו"ג תשפר ותייעל את השירות שעיריית תל-אביב-יפו מעניקה לתושב, תוך יישום של שקיפות וקלות הצגת המידע, בזמן אמת" ציינה ליאורה שכטר מנהלת אגף המחשוב בעיריית תל-אביב-יפו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות