אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איל עופר ושותפיו מכרו את רוב הדירות בגרמרסי במנהטן צילום מסך: google.com/streetview

איל עופר ושותפיו מכרו את רוב הדירות בגרמרסי במנהטן

הצליחו לקבל בתוך שלושה חודשים כ־300 מיליון דולר. בפרויקט 16 דירות בלבד, 14 דירות שמתפרסות כל אחת על קומה שלמה, דירת גן־דופלקס ופנטהאוז בן שתי קומות

18.12.2012, 08:20 | גולן חזני וקרן צוריאל־הררי

איל עופר ושותפיו, האחים זקנדורף, מכרו את מרבית פרויקט הדיור היוקרתי ברחוב גרמרסי מס' 18 במנהטן בתוך שלושה חודשים תמורת כ־300 מיליון דולר.

בפרויקט 16 דירות בלבד, 14 דירות שמתפרסות כל אחת על קומה שלמה, דירת גן־דופלקס ופנטהאוז בן שתי קומות. ככל הידוע נותרו בפרויקט דירות ספורות בנות ארבעה חדרי שינה, ו־5.5 אמבטיות על שטח של 390 מ"ר.

המבנה שעליו שוכן הפרויקט ברחוב גרמרסי הוקם ב־1927 כמלון לנשים, ומשנות השבעים ועד 2007 שימש את צבא הישע. באותה שנה רכשו עופר ושותפיו את הבניין.

האדריכל רוברט שטרן שימר את הארכיטקטורה ההיסטורית המקורית של הבניין, מיזג את 200 החדרים להשכרה שנוהלו על ידי צבא הישע, לדירות שיושבות על קומות שלמות, בתכנון שמאפיין את עופר וזקנדורף - modern pre-war, כלומר הסגנון ההיסטורי של שנות השלושים והארבעים של המאה הקודמת בשילוב עם תכנון פנים ואבזור מודרני.

פרויקט הדיור היוקרתי ברחוב גרמרסי מס פרויקט הדיור היוקרתי ברחוב גרמרסי מס' 18 במנהטן | צילום מסך: google.com/streetview פרויקט הדיור היוקרתי ברחוב גרמרסי מס

הדירות הוצעו למכירה לראשונה בספטמבר השנה וכאמור מרביתן נמכרו עד כה, בכ־17–18 מיליון דולר לדירה. הבניין, שצפוי להיפתח ברבעון הראשון של 2013, מציע לדייריו ספא, מרכז ספורט, וכן מפתח לפארק גרמרסי. זהו הפארק הפרטי היחיד בניו יורק שבעליו הם היחידים שרשאים להיכנס אליו.

זהו הפרויקט השני המשותף לעופר ולמשפחת זקנדורף שנמכר עוד לפני שנפתח, לאחר שב־2007 השלימו את פרויקט 15 Central Park West במנהטן, שנחשב למגדל המגורים היוקרתי ביותר בעיר, ועל פי הערכות הניב הכנסות של כ־2 מיליארד דולר. הצדדים אף הכריזו לאחרונה על הקמת מגדל מגורים נוסף בן 44 קומות מול האו"ם. דוברו של איל עופר אישר את הידיעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות