אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כלמוביל משיקה את האאוטלנדר החדשה

כלמוביל משיקה את האאוטלנדר החדשה

מחיר גרסת הבסיס עם הנעה קדמית יחל ב-165 אלף שקל. מחירן של הגרסאות המצוידות במערכת הנעה כפולה יחל ב-190 אלף שקל

19.12.2012, 11:47 | תומר הדר

"השנה מיצובישי תשיק ארבעה דגמים בישראל, מכונית הכלאיים אאוטלנדר PHEV, מכונית הסופר מיני ספייס סטאר, אאוטלנדר החדשה ומכונית משפחתית חדשה שתיחשף בהמשך השנה", כך ציין היום (ד') סגן נשיא כלמוביל דן אורנשטיין במהלך השקת מיצובישי אאוטלנדר החדשה.

יצוין שלאחרונה צמצמה כלמוביל באופן ניכר את יבואה של מיצובישי לאנסר המשפחתית, בעבר הדגם הנמכר ביותר בקרב דגמי מיצובישי, בעיקר עקב שער היין. "מיצובישי עושה מאמץ לפזר מפעלים ברחבי העולם כדי להתמודד עם בעיית שער היין, בראיה קדימה גם אם יהיו קשיים עם נושא שער היין, להערכתי הגענו כבר לפסגה האפשרית מבחינת גובה השערים, מכאן המצב יכול רק להשתפר", ציין אורנשטיין.

מיצובישי אאוטלנדר מיצובישי אאוטלנדר מיצובישי אאוטלנדר

האאוטלנדר תשווק בישראל כשהיא מצוידת במנוע בנזין בנפח 2.0 ליטרים המפיק 150 כוחות סוס ומשודך לתיבת הילוכים אוטומטית רציפה. כל גרסאות האאוטלנדר יצוידו במערכת "עצור וסע" המדוממת את מנוע הרכב בזמן עצירה. מחירה של האאוטלנדר יחל ב-165 אלף שקל עבור גרסת הבסיס המצוידת בהנעה קדמית. בתוספת של 5,000 שקלים יוכלו הלקוחות להוסיף שני מושבים נוספים. מחיר הגרסאות המצוידות במערכת הנעה כפולה יחל ב-190 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
די לשחיתות ולסקטוריאליזם - לכל אזרח מגיע לשלם אותו המחיר
אנשי חבר מקבלים את האוטו הזה במחירים זולים ב-15 אלף ש"ח מלקוחות "רגילים" שתורמים למדינה לא פחות ואף יותר. כל מי שרוצה להפוך את המדינה הזו למקום טוב יותר שידיר את רגליו מסוכניות מיצובישי. עדיף שתבחרו רכב אחר.
לא לקנות  |  24.12.12
6.
אם לנוכחית קוראים אאוטלנדר החדשה איך יקראו לחדשה?
החדשה החדשה? הכי חדשה? טוב, די עם השטויות. הנוכחית חסכונית בדלק יחסית לנפח המנוע (2400, 170כ"ס) ולמשקל ועושה לי בממוצע 10קמ לליטר כשהרבה מהנסיעות בתלאביב. עם מנוע של רק 150 כ"ס הם יצטרכו לחתוך 500 קילו במשקל כדי שנרגיש שהאוטו סוחב וגם נצרוך פחות דלק. נראה. חוץ מזה אוטו מעולה, אבל אני סובייקטיבי.
סובייקטיבי  |  20.12.12
לכל התגובות