אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צפו: 1,800 איש הגיעו לוועידת "תחזיות 2013" של "כלכליסט"

יובל שטייניץ, שלי יחימוביץ', ציפי לבני ויאיר לפיד מציגים את משנתם הכלכלית, ובכירי המגזר העסקי מסקרים את האתגרים הכלכליים המרכזיים לשנה הבאה; בוועידה ייחשף גם מדד "הטובים למשק"

25.12.2012, 11:06 | כלכליסט

1,800 איש הגיעו בוקר (ג') לוועידת "תחזיות 2013" של "כלכליסט" במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בת"א. הוועידה שמתקיימת פחות מחודש לפני הבחירות בישראל, תספק הזדמנות לפגוש את ראשי המפלגות – שלי יחימוביץ', ציפי לבני, יאיר לפיד – לצד שר האוצר ד"ר יובל שטייניץ. נבחרי הציבור יסקרו את כל האתגרים המהותיים שצפויים למשק בשנה החדשה ויספרו כיצד בכוונתם להתמודד עימם.

לתוכנית של ועידת "תחזיות 2013"  לחץ כאן

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: תחזיות 2013 (43 תמונות)

 

לצד זאת, בוועידה ישתתפו הבנקאים יו"ר לאומי דוד ברודט ויו"ר דיסקונט ד"ר יוסי בכר שידברו על הסיכויים והסיכונים הצפויים בענף ב-2013. כמו כן, יו"ר רשות ני"ע פרופ' שמואל האוזר, הממונה על ההגבלים העסקיים פרופ' דיויד גילה, ראש המועצה לכלכלה וחברה במשרד ראש הממשלה פרופ' יוג'ין קנדל ועו"ד שירי שחם, שותפה בכירה במשרד עו"ד יגאל ארנון, יענו על השאלה כיצד תראה הרגולציה בשנה הבאה. מנכ"ל סיסקו ישראל בועז מעוז ידבר על הגשר החשוב בין החברה הישראלית לטכנולוגיה.

בכירי המשרדים הממשלתיים ובהם פרופ' רוני גמזו, מנכ"ל משרד הבריאות, מנכ"ל משרד התקשורת עדן בר טל ומנכ"לית משרד החינוך דלית שטאובר, יציגו את תוכניות העבודה שלהם ל-2013.

בתחום הפיננסים יענו הדוברים על השאלות הבוערות: האם העולם ייכנס למיתון ב-2013, כיצד יתפתח המשבר באירופה ומהם אפיקי ההשקעות שיניבו את התשואה הגבוהה ביותר בסיכון הנמוך ביותר. בין הדוברים: חגי בדש, מנכ"ל בית ההשקעות פסגות, המשנה למנכ"ל בנק לאומי פרופ' דני צידון, האסטרטגית הראשית של פסגות איילת ניר, מנכ"ל פסגות קופות גמל ופנסיה שלומי ברכה, מנהל ההשקעות של מגדל שוקי הון יעקב ויינשטיין, מנכ"ל לאומי פרטנרס ירון בלוך, ראש מחלקת מחקר חוב ב-HSBC ליאור יסעור והיועץ הכלכלי לקרנות גידור אבי טיומקין.

את הוועידה ינעל מושב שיוקדש לאתגרים האנרגטיים של ישראל בהשתתפותם של יפתח רון טל, יו"ר חברת החשמל, יוסי אבו, מנכ"ל דלק קידוחים וכן שאול מרידור, סגן ראש אגף התקציבים שיציג את עמדת האוצר .

במהלך הוועידה יוצגו תוצאות של דירוג 50 המנהלים הטובים ל-2012. כמדי שנה, ערך "כלכליסט" משאל מיוחד בקרב אנליסטים, יועצי השקעות, ומנהלי תיקים שדירגו את המנהלים של החברות הנכללות במדד ת"א 100 על פי הישגיהם במהלך 2012.

כמו כן ייחשף לראשונה מדד "הטובים למשק", כלי ראשון מסוגו שפותח ב"כלכליסט", לבדיקת ההשפעה החיובית או השלילית של הטייקונים על החברה הישראלית. הדירוג החדש ממפה את בכירי אנשי העסקים בישראל לא לפי שורת הרווח שהם מייצרים בחברות שבשליטתם, אלא בודק גם את היחס שלהם לעובדים, ללקוחות, לספקים ולציבור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות