אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוטיוב סטייל, או: מפגש פסגה ויראלי צילום מסך: youtube

PLAY

יוטיוב סטייל, או: מפגש פסגה ויראלי

כל כוכבי הסרטונים הכי אהובים ביוטיוב מ-2012 עושים מחווה לשניים מהקליפים הכי מפורסמים באינטרנט, כוכבי "ההוביט" סופרים גמדים, רובו-חנוכה ורובו-קריסמס הולכים מכות, אוסף הטעויות הגדולות של השנה החולפת ולקינוח - האמנות האבודה של עיטור ציפורניים

19.12.2012, 21:21 | עמית הרשקוביץ

1. אז מה היה לנו כאן?

למרות שבאמת אי אפשר יותר עם גנגם סטייל המאוס, קשה להתעלם מהסרטון התקדימי הבא. כמעט כל כוכבי הסרטונים הוויראליים ביותר מיוטיוב שעלו השנה מבצעים שני הלהיטים: המיגרנה המוזיקלית של Psy ולצידה - call me maybe המאוס לא פחות. השורה הפותחת של הסירטון טוענת ששום דבר הוא לא עוצמתי כמו סרטון ויראלי ב-2012 ואפשר להוסיף ששום דבר בעולם גם לא מזדקן ומת מהר יותר.

2. פילי, קילי, אוין, גלוין

כמה מהר יכולים כוכבי הסרט "ההוביט" והבמאי, פיטר ג'קסון - למנות את כל הגמדים שמופיעים בו? מסתבר שדי מהר. לא פלא - הם חיים בארץ התיכונה ניו זילנד כבר כמה שנים טובות. המהירות הזאת הייתה יכולה להועיל לסרט עצמו, שם, כידוע, הסצנה של ספירת הגמדים נמשכת עשור.

3. יש מכות, תביאו ניסים

חנוכה הסתיים ופינה מקומו לחג המולד, אולם היריבות בין שני החגים לא תמה: בסרטון "סטריט פייטר" חדש של Collage Humor תוכלו לראות את הקרב הסוער. על פניו, קריסמס קורע את חנוכה כמעט בכל אספקט - אבל לחג האורים יש כמה ניסים בשרוול. ואת אדם סנדלר.

4. סליחה, טעינו

2013 נמצאת מעבר לפינה - וזהו הזמן לסכם את השנה שחלפה. לפניכם סיכום לחובבי השמחה לאיד: בלינק זה אוסף של הטעויות וההתנצלויות הגדולות ביותר של המדיה בשנה החולפת. רוב הטעויות שמופיעות בכתבה הם מהסוג המשעשע והחביב.

5. זן ואמנות אחזקת הציפורן

"אמנות ציפורניים" הוא סרטון ופוסט מעניין בסטורי בורד, הבלוג של טאמבלר. סיפורה של האמנות המינאטורית נכתב בשיתוף עם הדיילי ביסט - והוא כולל פירוט עתיר לינקים על ההיסטוריה של הציור על הציפורניים ומספר על הגילגול הנוכחי שלה, ברשת ובעולם האמיתי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות