אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נחשפה רשמית: המכונית של החברה לישראל

נחשפה רשמית: המכונית של החברה לישראל

קורוס GQ3, בעלת מימדי תא נוסעים נדיבים למדי, תשווק ראשית ללקוחות בסין, ולאחר מכן באירופה וככל הנראה גם בישראל. תכלול מנועי בנזין בנפח 1.6 ליטרים, בגרסה בעלת מגדש טורבו ובגרסה ללא מגדש טורבו

22.12.2012, 19:12 | תומר הדר

קורוס GQ3, המכונית שפותחה במשותף על ידי החברה לישראל ויצרנית הרכב הסינית צ'רי נחשפה רשמית במהלך סוף השבוע - שלושה חודשים לפני הצגתה של המכונית בתערוכת הרכב שתתקיים בז'נבה.

תא הנוסעים של הקורוס GQ3 תא הנוסעים של הקורוס GQ3 תא הנוסעים של הקורוס GQ3

על פי פרסומי קורוס,החושפים לראשונה גם תמונות של תא הנוסעים, ה-GQ3 היא הדגם הראשון מבין מספר דגמים שהחברה צפויה לחשוף במהלך השנים הקרובות הכוללים גם רכב כביש שטח. בשלב הראשון המכונית תשווק בסין ולאחר מכן גם באירופה, וככל הנראה בישראל.

קורוס GQ3 קורוס GQ3 קורוס GQ3

ה-GQ3 עוצבה בידי גרט וולקר הילדרברנד, האחראי בין היתר גם לעיצוב דגמים של חברת מיני. כפי שחושפות התמונות, עיצובה של הקורוס מיועד לפנות ללקוחות אירופיים ולא רק ללקוחות בסין. היצע מנועיה הראשוני של ה-GQ3 צפוי ככל הנראה לכלול מנועי בנזין בנפח 1.6 ליטרים, בגרסה בעלת מגדש טורבו ובגרסה ללא מגדש טורבו.

נתונים טכניים מלאים אודות ה-GQ3 טרם נחשפו במלואם, אך רוחבה של המכונית - 1,839 מילימטרים - מרמז על מימדי תא נוסעים נדיבים למדי (לשם השוואה, רוחבה של טויוטה קורולה הוא 1,760 מילימטרים). 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
לדעתי היתה החברה צריכה להתמקד ברכב חשמלי קטן זול בסין
שימוש בטכנולוגיה של טעינה ביתית+החלפה לרכבים קטנים וחסכוניים סין היא מדינה גדולה מאוד ומעבר בין ערים נעשה ברכבות או במטוסים הערים כשלעצמן גדולות ורכב חשמלי מוצדק יותר לנסיעה בעיר לכן במקום לבזבז פיתוח וקוי יצור על מנועי דלק היה עדיף להתרכז במנועים חשמליים תהליך יצור פשוט כולל יתרון התחזוקה- מעט חלקים נעים
אביב , תל אביב  |  22.12.12
2.
למה התלוננו על יכולתם של מנהלי החברה לישראל? הנה הולכים לכבוש את העולם! חחחח
ההשקעה בבטר פלייס היתה חזון ולפחות שרפו את רוב הכסף בארץ, השקעה בחברת מכוניות סינית נראית כמו החלטה של "איפה יש שוק גדול?" ולהתעלם מהתחרות והכיוון שאליו שוקעת תעשית הרכב בעולם. טוב שהבונוס מובטח בלי קשר לתוצאות.
מנהל לא מקושר  |  22.12.12