אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שמואל סייד: "ניהול טוב הוא בחירה נכונה של אנשים" צילום: אוראל כהן

שמואל סייד: "ניהול טוב הוא בחירה נכונה של אנשים"

מקום 2 שמואל סייד, ריט 1; ציון סופי: 8.09 "הנושאים המרכזיים שבהם צריכה המדיניות הכלכלית להתמקד הם שמירה על עצמאות בנק ישראל ושליטה קפדנית"

25.12.2012, 08:36 | ענת ציפקין

איזו שנה היתה 2012 עבורכם?

"שנת 2012 היתה שנה מוצלחת משתי בחינות מרכזיות. דבר ראשון, היא היתה שנה טובה תפעולית - הגדלנו את מצבת הנכסים לשווי של כ־2 מיליארד שקל, והתוצאות הכספיות בשלושת הרבעונים הראשונים היו הטובות ביותר שהצגנו מאז הקמתנו. שנית, היא היתה שנה טובה עבורנו גם בשוק - אנחנו רואים את העלייה בעניין בחברה מצד שוק ההון הודות לכניסה שלנו למדד ת"א־100 השנה וגם הודות להרחבת 'בשורת הריטים' בקרב משקיעים מוסדיים ופרטיים. בכל שנה מצטרפים משקיעים חדשים שרואים בריטים בכלל ובריט 1 בפרט אבן יסוד של כל תיק השקעות לטווח ארוך".

שמואל סייד, ריט 1. מקום שני, צילום: אוראל כהן שמואל סייד, ריט 1. מקום שני | צילום: אוראל כהן שמואל סייד, ריט 1. מקום שני, צילום: אוראל כהן

כיצד תיראה 2013?

"להערכתנו, שנת 2013 תהיה שנה של הזדמנויות ונראה נכסים אטרקטיביים מגיעים לשוק. אי־הוודאות תורמת לקרנות ריט, בהיותן חברות סולידיות, ואנחנו מקווים לראות עוד ריטים קמות ופועלות, כמו הריט המתוכננת על ידי בנק מזרחי ואחרים".

בעוד כחודש נלך לקלפיות. האם ראש הממשלה הבא צריך להמשיך במדיניות הכלכלית הנוכחית? מה כדאי לו לשנות?

"הנושאים המרכזיים שבהם צריכה המדיניות הכלכלית להתמקד הם שמירה על עצמאות בנק ישראל ושליטה קפדנית

בגירעון התקציבי".

מהו ניהול טוב?

"ניהול טוב הוא בחירה נכונה של אנשים. בחירת אנשי הארגון, בחירת השותפים, בחירת היועצים וניהול מערכות היחסים ביניהם משפיעים על ההתנהלות של החברה. אני מקדיש לכך את תשומת הלב הרבה ביותר, ומשם גם מגיעה ההצלחה"

.

מה המטרה הבאה שסימנת לעצמך?

"ריט 1 היא חברה שדרור גד ואני הקמנו מאפס ואני לא רואה את עצמי מבצע תפקיד אחר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות