אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טרפילוג מקימה חברת בת בקנדה בהשקעה של 2 מיליון דולר צילום: שאטרסטוק

טרפילוג מקימה חברת בת בקנדה בהשקעה של 2 מיליון דולר

החברה המפתחת פתרונות חכמים לניהול צי רכב תעסיק כ-30 עובדים עד לסוף 2013

27.12.2012, 20:33 | גולן חזני
חברת טרפילוג, מקימה חברת בת בקנדה בהשקעה של 2 מיליון דולר. החברה הבת הקנדית תעסיק 15 עובדים ותפעל מויניפג שבמרכז המדינה. זוהי חברת הבת החמישית של טרפילוג בעולם.

טרפילוג המפתחת פתרונות חכמים לניהול צי רכב המסייעים בהפחתה בצריכת הדלק, חסכון בהורדת עלויות התפעול ובשיפור מיומנות נהג. החברה מתכוננת לגייס במהלך 2013 עוד כ-15 עובדים נוספים.

החברה החדשה הנה מיזם משותף של טרפילוג ושל בכירים יוצאי חברת New Flyer , יצרנית האוטובוסים הגדולה ביותר בצפון אמריקה ולקוח של טרפילוג, אשר האמינו בטכנולוגיה והחליטו לפתוח את Traffilog North America.

לדברי רוברט יזרעאלי מנכ"ל החברה: "המטרה המרכזית של חברת הבת בצפון אמריקה היא להגיע ללקוחות עם ציי רכב ענקים וכן להרחיב את הקשר עם יצרני רכב אמריקאים".

לאחרונה טרפילוג זכתה במספר מכרזים גדולים בעולם ובישראל בין השאר במכרז ענק במקסיקו בהיקף של כ- 85 מיליון ש"ח שהוציא תאגיד מערבלי הבטון CEMEX בו טרפילוג נותנת מספר פתרונות על ידי מערכות חכמות שמותקנות בכ- 10,000 כלי רכב ומערבלי בטון. בימים אלו זכתה טרפילוג במכרז עבור כביש חוצה ישראל בו תתקין מאות מערכות ניטור בפרויקט "נעים ירוק".

החברה פיתחה מערכות שיודעות לזהות כשלים בכל סוגי הרכבים. ביןלקוחות החברה נמנים מספר יצרני רכב אירופיים ואמריקאים ביניהן וולו ואיווקו. מחלקת הפיתוח של החברה ממוקמת בראש העין. החברה פעילה ב-26 מדינות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות