אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעל מניות מקשה על ירון ייני ברכישת השליטה בגרינסטון צילום: בועז אופנהיים

בעל מניות מקשה על ירון ייני ברכישת השליטה בגרינסטון

בעלי מניות של אולטרה אקוויטי, שבשליטת ייני, מנסים לטרפד את העסקה לרכישת השליטה בחברת גרינסטון, כאשר לטענת ייני, מי שעומד מאחורי הניסיונות הוא גורביץ'

30.12.2012, 09:08 | גולן חזני

המאבק בין ירון ייני לבין למאיר גורביץ' על השליטה בחברת אולטרה אקוויטי טרם הסתיים. בסוף השבוע התברר כי בעלי מניות של אולטרה אקוויטי, שבשליטת ייני, מנסים לטרפד את העסקה לרכישת השליטה בחברת גרינסטון, כאשר לטענת ייני, מי שעומד מאחורי הניסיונות הוא גורביץ'.

גורביץ ביקש בעבר להזרים לחברה 4 מיליון שקל בתמורה ל־25% ממניותיה, מה שהוביל לתביעות הדדיות ולהתפטרות הדח"צים.

ל"כלכליסט נודע כי ד"ר חיים גרינברג, בעל מניות באולטרה אקוויטי, שיגר מכתב לדירקטורים וליו"ר ייני, שבו נטען כי לפי חוק החברות החברה אינה רשאית להתקשר או ליזום עסקאות חדשות וכי הדירקטוריון שלה אינו חוקי, כיוון שהיא טרם קיבלה את אישור בעלי המניות למינויים של שני דח"צים. גרינברג טוען כי ינקוט בהליכים אם החברה תבצע עיסקאות שלא באישור דירקטוריון מלא.

מאיר גורביץ מאיר גורביץ' | צילום: אוראל כהן מאיר גורביץ

בתחילת החודש ביקשה אולטרה אקוויטי למנות את פנינת ינאי ודניאל הורנשטיין לדח"צים, אולם אסיפת בעלי המניות לא אישרה את המינוי.

ייני אמר בתגובה כי מדובר בעוד נסיון של גורביץ' ואנשיו להפריע לפעילות החברה וכי גורביץ' הוא זה שמטרפד את מינוי דח"צים וכי איש לא התבטא נגד כדאיות העסקה.

בשבוע שעבר דיווחה לידר על מו"מ למכירת 45% מגרינסטון לאולטרה אקוויטי ב־50 מיליון שקל. הנכס העיקרי של גרינסטון הוא קופה של כ־80 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות