אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עובדי פלאפון חוסמים את הכניסה למרכז הלוגיסטי

המרכז באיירפורט סיטי מושבת בחלקו הגדול מזה שלושה שבועות כחלק מהעיצומים בחברה בשל סירוב הנהלת פלאפון להכיר בקיומו של ועד עובדים יציג בחברה

02.01.2013, 10:21 | מיקי פלד

מעל מאה מעובדי פלאפון החלו הבוקר לחסום את הכניסה למרכז הלוגיסטי של החברה באיירפורט סיטי.

המרכז מושבת בחלקו הגדול מזה שלושה שבועות כחלק מהעיצומים בחברה בשל סירוב הנהלת פלאפון להכיר בקיומו של ועד עובדים יציג בחברה. לטענת מנכ"ל פלאפון, גיל שרון, אין להסתדרות מספיק טפסים תקניים שׁל עובדי החברה כדי להקים ועד. מי שצפוי להכריע בנושא, הוא בית הדין לעבודה, אליו פנתה השבוע החברה.

ברק לוי, יו"ר ועד עובדי פלאפון, אמר ל"כלכליסט" כי "אני קורא להנהלה להגיע איתנו לבוררות כפי שהצענו לה. אני מתנצל בפני הלקוחות על הפגיעה בשירות".

בתוך כך, הוועד הודיע הבוקר כי הוא מרחיב את העיצומים שהחלו לאחרונה גם אל עובדי יחידת המיחשוב האחראית על מחשבי שירות הלקוחות. לוי מספר כי לאחרונה הצטרפה קבוצה גדולה מעובדי היחידה כחברי הסתדרות. העיצומים עשויים לגרום לשיבושים בשירות הלקוחות במידה ויהיו תקלות מיחשוב או בירורים מיוחדים שיידרשו גיבוי וטיפול של עובדי היחידה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
היום ניידתי שני קווים לגולן מפלאפון לידיעתך מר שרון ! תמשיך כך תישאר לבד
היום ניידתי שני קווים לגולן מפלאפון לידיעתך מר שרון ! תמשיך כך תישאר לבד היום ניידתי שני קווים לגולן מפלאפון לידיעתך מר שרון ! תמשיך כך תישאר לבד ניידתי שני קווים לגולן מפלאפון לידיעתך מר שרון ! תמשיך כך תישאר לבד
גדעון  |  02.01.13
5.
פשוט הנהלה אתומה
ההנהלה יודעת כמה שובתים! אם היו כל כך מעטים הם היום מגיבים בכזו חריפות? את הפניה לבית המשפט הם לא היו מגישים לפני 4 שבועות? אם הם צודקים הם היו כבר דואגים לפנות לבית המשפט,משטרה ולממשלה לאסור את ההפגנה(אם היא לא חוקית) בפועל הם יכולים רק לפנות לביבי - "אבל אמרת לנו שקפיטליזם והפרטה זה עובד...."
רונן , גבעתיים  |  02.01.13
לכל התגובות