אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בועז לוי מונה למנהל חטיבת מערכות טילים בתעשייה האווירית

בועז לוי מונה למנהל חטיבת מערכות טילים בתעשייה האווירית

לוי מחליף בתפקיד את יוסי וייס, שמונה למנכ"ל במאי האחרון. בתוך כך, לאחרונה פרשו מהתעשייה האווירית סגן סמנכ"ל מו"פ, היועץ המשפטי וסמנכ"ל תכנון ואסטרטגיה

02.01.2013, 13:42 | הדר קנה
דירקטוריון תעשייה אווירית בראשות היו"ר דב בהרב אישר את מינויו של בועז לוי לסמנכ"ל בתע"א ומנהל חטיבת מערכות טילים וחלל (מט"ח). לוי מחליף בתפקיד את המנכ"ל הנוכחי יוסי וייס, ששימש בתפקיד לפניו ומונה לתפקיד במאי האחרון.

בתקופה האחרונה היו שינויים רבים בצמרת תע"א. המינוי הנוכחי הצטרף למינויו של אלי אלפסי שמונה בדצמבר האחרון לסמנכ"ל איזור הודו.

לצד המינויים היו שלוש פרישות משמעותיות בחודשים האחרונים: אלי שטרנפלד סגן סמנכ"ל מו"פ, יעקב גלזן היועץ המשפטי הראשי של התעשייה וברי מבורך הסמנכ"ל לתכנון ואסטרטגיה.

בתע"א מכהנים כיום 17 סמנכ"לים.

בועז לוי, יליד 1961, נשוי ואב לשניים הוא מהנדס אווירונאוטיקה וחלל (טכניון) ובעל תואר שני בהנדסת מערכות מהטכניון. הוא החל את דרכו בתע"א ב- 1990. בשנת 1999 התמנה למהנדס הראשי וניהל את פיתוח מערכת נשק 'חץ'. בין השנים 2003-2006 שימש כראש תכנית 'חץ' והוביל שורה ארוכה של ניסויים מערכתיים וביניהם ניסויי המערכת בארה"ב.

בשנת 2010 התמנה למנהל מפעל מערכות הגנה אוויריות של התע"א. במסגרת תפקידו ניהל פרויקטי הגנה אווירית רב תחומיים ובינלאומיים, והיה אמון על פיתוח וייצור של מערכות פורצות דרך בתפיסת ההגנה האווירית האקטיבית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות