אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אירה פרידמן עוזבת את תמיר פישמן אחרי שמונה וחצי שנים צילום: גלעד קוולרצ'יק

אירה פרידמן עוזבת את תמיר פישמן אחרי שמונה וחצי שנים

פרידמן כיהנה כמנכ"לית תמיר פישמן ניהול השקעות ויו"ר פעילות הגמל וחברת קרנות הנאמנות של הקבוצה. נראה כי לא יובא לה מחליף וכי סמכויותיה יועברו לאלדד תמיר, בעל השליטה בחברה

02.01.2013, 18:25 | גולן חזני
עזיבה משמעותית בבית ההשקעות תמיר פישמן. אירה פרידמן (37), מנכ"ל תמיר פישמן ניהול והשקעות, עוזבת את החברה לאחר שמונה וחצי שנים. 

קראו עוד בכלכליסט

פרידמן, בעלת תואר שני במנהל העסקים וכלכלה מאוניברסיטת ירושלים, כיהנה בחמש השנים האחרונות כמנכ"לית תמיר פישמן ניהול השקעות ויו"ר פעילות הגמל וחברת קרנות הנאמנות של הקבוצה. למעשה היתה פרידמן הרוח החיה בפעילות החברה, ועזיבתה עוררה גל הערכות בדבר תכניותיו של אלדד תמיר, בעל השליטה בחברה, לגבי עתיד בית ההשקעות. נראה כי לפרידמן לא יובא מחליף וכי סמכויותיה יועברו לאלדד תמיר עצמו.

אלדד תמיר, בעל השליטה בתמיר פישמן, צילום: גלעד קוולרצ אלדד תמיר, בעל השליטה בתמיר פישמן | צילום: גלעד קוולרצ'יק אלדד תמיר, בעל השליטה בתמיר פישמן, צילום: גלעד קוולרצ

פרידמן הצטרפה לתמיר פישמן לפני שמונה וחצי שנים והתחילה את דרכה בקבוצה מהקמה וניהול פעילות הגמל והשתלמות. לאחר מכן קודמה לתפקיד מנכ"ל בית ההשקעות, במסגרת תפקידה היתה אחראית על כלל פעילויות הקבוצה בתחום ניהול ההשקעות - ניהול תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות נאמנות ופעילות ניהול תוכניות הטבה ואופציות עובדים.

לתפקידיה בתמיר פישמן קדמו תפקידים בכירים אותם מילאה בכלל פיננסים בטוחה, בחטיבה מסחרית של בנק לאומי ובמחלקת פיקוח על הבנקים בבנק ישראל.

אלדד תמיר אמר כי "אירה פרידמן היוותה דמות מרכזית בקבוצת תמיר פישמן בשמונה וחצי השנים האחרונות וחתומה על הצלחות עסקיות מוכחות הן כמקימה ומובילה את פעילות הגמל והן כמנכ"לית תמיר פישמן ניהול השקעות. אירה מנהלת מוכשרת, רב גונית בהתמחויותיה ובעלת אישיות כובשת. אני סבור כי תמשיך להצליח בכל דרך בה תבחר."

פרידמן ציינה כי "אני מסכמת תקופת עשייה מרתקת ומתקדמת לעבר אתגרים חדשים. בתקופה זו שוק ההון הישראלי השתנה ללא הכר והיתה לי הזכות להוביל את בית ההשקעות בתקופה מאתגרת זו. אני סבורה כי בית ההשקעות בניהולו של אלדד תמיר ימשיך להצליח ולתת שירות מקצועי ומסור ללקוחותיו."
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות