אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק ירושלים מחזר אחרי לקוחות חדשים: מציע הלוואה ללא צורך בפתיחת חשבון

בנק ירושלים מחזר אחרי לקוחות חדשים: מציע הלוואה ללא צורך בפתיחת חשבון

לראשונה בישראל מציע בנק הלוואה בנקאית לכל לקוח ולכל מטרה - עד לסכום של 50 אלף שקל

03.01.2013, 11:35 | שניר הנדלר

בנק ירושלים מאיץ את מאמציו לגיוס לקוחות חדשים ולראשונה בישראל מציע הבנק הלוואה בנקאית – לכל לקוח ולכל מטרה - עד לסכום של 50 אלף שקל. זאת ללא צורך בפתיחת חשבון עו"ש בבנק.  

קראו עוד בכלכליסט

מדובר במהלך נוסף של הבנק לאחר שהודיע לפני כחודשיים על פטור מלא מעמלות עו"ש וההתחייבות לריביות גבוהות במיוחד על הפיקדונות - לפחות 80% מריבית בנק ישראל – ללקוחות הבנק. מהלך זה סייע לבנק לגייס כ-3,000 לקוחות חדשים מאז - קצב גיוס של כ-18 אלף לקוחות בשנה.

הלוואה מבלי לפתוח חשבון, צילום: shutterstock הלוואה מבלי לפתוח חשבון | צילום: shutterstock הלוואה מבלי לפתוח חשבון, צילום: shutterstock

שוק האשראי בישראל כולל כיום הלוואות המוצעות על ידי הבנקים השונים, עבורן נדרשים הלקוחות לפתוח חשבון עובר ושב, על כל העלויות והטרחה הכרוכים בכך, ובהלוואות חוץ בנקאיות מחברות כרטיסי האשראי המתאפיינות בסכומי אשראי מוגבלים מאד.

לדברי הבנק בניהולו של אורי פז, השילוב של קלות הביצוע וגובה הסכום יוצרים הצעת ערך חדשנית ואלטרנטיבה משמעותית בשוק האשראי הצרכני בישראל. הצעת הערך הזו מהווה פתרון משמעותי עבור לקוחות שאינם מקבלים מענה מספק מהבנק בו מתנהל חשבון העו"ש שלהם, ואינם מעוניינים בפתיחת חשבון עו"ש נוסף, וגם עבור אלה שלא מקבלים מענה מספק מחברות המימון החוץ בנקאי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות