אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תנו גז: העלאת המהירות המותרת - כבר ביום שלישי צילום: תומר הדר

תנו גז: העלאת המהירות המותרת - כבר ביום שלישי

בכביש מספר 1 ניתן יהיה לנסוע במהירות של 110 קמ"ש. כך גם בכביש מספר 2 בקטע שבין קיסריה לחיפה, כביש מספר 471 ובדרך מספר 5 בין מחלף הכפר הירוק למחלף ראש העין

03.01.2013, 15:57 | תומר הדר

העלאת המהירות המותרת במספר כבישים בין-עירוניים עליה הכריז משרד התחבורה בשבוע שעבר תצא לפועל כבר ביום שלישי הקרוב, כך הודיע היום משרד התחבורה.

במסגרת העלאת המהירות המותרת יהיה ניתן לנסוע בכביש מספר 1 בין ירושלים לתל אביב במהירות של 110 קמ"ש במקום 100 קמ"ש. בכביש מספר 2 בקטע שבין קיסריה לחיפה תעלה המהירות המותרת מ-100 קמ"ש ל- 110 קמ"ש. בעתיד תעלה מהירות הנסיעה המותרת ל-110 קמ"ש גם בקטע שבין קיסריה לתל אביב.

המהירות עולה, צילום: תומר הדר המהירות עולה | צילום: תומר הדר המהירות עולה, צילום: תומר הדר

ביום שלישי תעלה המהירות המותרת גם בכביש מספר 471 בקטע שבין מחלף בר אילן למחלף נחשונים מ-90 קמ"ש ל-110 קמ"ש ובדרך מספר 5 בקטע שבין מחלף הכפר הירוק למחלף ראש העין תעלה מהירות הנסיעה מ-90 קמ"ש ל-100 קמ"ש.

שר התחבורה ציין כי חברת נתיבי ישראל (מע"צ לשעבר), החלה היום את היערכותה הנדרשת לקראת החלפתם של התמרורים, בכל הכבישים וקטעי הדרך בהם אושרה העלאת מהירות הנסיעה. יודגש כי על פי הודעת משרד התחבורה יותר "מרווח ביטחון" נוסף של עשרה אחוזים בכל אחד מהכבישים הללו, כלומר נהגים יוכלו לנסוע במהירות גבוהה ב-10% מן המהירות המותרת מבלי שיועמדו לדין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
העלאת מהירות הנסיעה
כותרת הכתבה כבר מרגיזה - תנו גז!!! תאונות הדרכים שקוראות מדי יום לא מרתיעה את נהגי ישראל ועכשיו שר התחבורה מכשיר את השרץ!!! נהגי ישראל נוהגים בכבישי ישראל בצורה מטורפת ובמקום להחמיר את העונשים על נהיגה מטורפת שר התחבורה נותן בידיהם רשיון לטרוף!!! נמאס לשמוע שאחוז התאונות ממהירות הוא נמוך!!! חשוב לזכור שתאונות ממהירות הם קטלניות ותמיד זה נגמר במוות!! איפוא האחריות של המדינה כאשר הנהגים הם ברברים???
יוחאי סימוביץ , מזכרת בתיה  |  04.01.13
לכל התגובות