אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בקשה למינוי מפרק זמני לחברת לב התמר בשל חוב של 2.5 מיליון שקל צילום: shutterstock

בקשה למינוי מפרק זמני לחברת לב התמר בשל חוב של 2.5 מיליון שקל

ארבעת המבקשים השקיעו כספים באמצעות החברה אולם לטענתם התנהלותה הביאה למחיקת השקעותיהם

07.01.2013, 17:39 | יצחק דנון

לבית המשפט המחוזי בלוד הוגשה בקשה למינוי מפרק זמני לחברת ההשקעות לב התמר נראשון לציון מקבוצת דניאל וחנן.

הבקשה הוגשה על ידי 4 משקיעים שהשקיעו את כספם באמצעות החברה והפסידו אותו לטענתם משום שהחברה השקיעה אותו באופן שהביא למחיקת ההשקעות.

לדברי המבקשים, באמצעות עו"ד תומר ברם ממשרד ברם, סלוקי ושות', בפסק דין שניתן בראשית אוגוסט אשתקד חויבה החברה להשיב להם את כספי ההשקעה והתשואה שהובטחה להם, בהתאם להסכמים למתן שירותי ניהול השקעות שנחתמו בין הצדדים.

בבקשה נאמר כי בהתאם לאמור בפסה"ד חובה של החברה כלפי המבקשים מסתכם ב-2.5 מיליון שקל וכי מדובר בפסק דין חלוט שלא הוגש עליו ערעור.

לדברי המבקשים, על אף מספר רב של התראות שנשלחו לבא כוחה של חברת לב התמר, נמנעה זו מלהסדיר את חובה כלפיהם. בבקשה מצוין כי במסגרת תביעה אחרת שהוגשה ביוני 2011 ניתן פס"ד המחייב את לב התמר לשלם לתובע 7.2 מיליון שקל ולמיטב ידיעתם היא לא שילמה חוב זה.

עוד מצוין כי במהלך שנת 2008 הוגשה תביעה נוספת נגד החברה על סך 2.2 מיליון שקל וכל שנותר לסיום ההליך הוא חקירתו של מי שהיה בעליה של החברה, דניאל מולקנדוב. לדעת המבקשים, החברה היא חדלת פירעון ולכן יש למנות לה מפרק זמני אשר יבטיח את הליך גביית החובות מתוך נכסיה תוך ייעוד הכספים לטובת כל הנושים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות