אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעל השליטה באאורה ישראל יקים מגדל יוקרה בנתניה

בעל השליטה באאורה ישראל יקים מגדל יוקרה בנתניה

המגדל עם 104 דירות ב-30 קומות, יוקם במתחם האחרון הצמוד לים, בשטח שעליו ויתרה אזורים

08.01.2013, 09:38 | שי פאוזנר

שנתיים לאחר שמכרה אזורים את הקרקע האחרונה בקו הראשון לים בחוף הדרומי של נתניה, נחשפת התוכנית להקמת מגדל במתחם.

בעל השליטה בקבוצת אאורה ישראל, יעקב אטרקצ'י, יקים באמצעות חברת ס.י אבן יזמות שבבעלותו מגדל יוקרה של 104 דירות ב־30 קומות. בסוף 2010, במסגרת מסע מכירות שביצעה אזורים לשם מימון חובה לבעלי אג"ח שהנפיקה בבורסה, מכרה אזורים, תחת השליטה של שעיה בוימלגרין שטח של 300 דונם בין השכונות עיר ימים ואגמים בנתניה.

הדמיית מגדל מול הים בנתניה הדמיית מגדל מול הים בנתניה הדמיית מגדל מול הים בנתניה

הקרקע חולקה אז לארבעה מגרשים. שניים שממוקמים בקו הראשון לים נמכרו בסכום של כ־47 מיליון שקל כל אחד, לאטרקצ'י ובוני התיכון. המגרש של אטרקצ'י ממוקם בצמוד לפארק שדרות בן גוריון ובסמוך לשמורת האירוסים. אטרקצ'י העריך כי היקף המכירות הצפוי יעמוד על כ־225 מיליון שקל. הפרויקט, שבנייתו תחל במהלך הרבעון הנוכחי צפויה להסתיים ב־2015, וילווה על ידי הבנק הבינלאומי הראשון.

על פי התוכנית שהוצגה בימים האחרונים לרוכשים פוטנציאליים, ייבנו במתחם דירות בנות 4–6 חדרים בשטחים של 114–188 מ"ר במחירים שיתחילו במכירה מוקדמת ב־1.69 מיליון שקל, עד 3.9 מיליון שקל לדירות המיני־פנטהאוז. הפרויקט תוכנן על ידי האדריכל ישראל רוזיו ממשרד תשבי רוזיו.

אטרקצ'י מסר כי לפי בחינת השוק שביצע רוב רוכשי הדירות בפרויקט צפויים להיות בעיקר משפרי דיור מאזור השרון, וכי הדירות שמעל לקומה ה־24 שיהיו גדולות במיוחד תוכננו כדי למשוך אליהן בעלי בתים פרטיים בשרון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות