אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קפטן, אנחנו מתקרבים במהירות למערבולת לה-גוארדיה!

PLAY

קפטן, אנחנו מתקרבים במהירות למערבולת לה-גוארדיה!

נחל איילון עשה חיקוי של האמזונס וכמה ישראלים יצאו להפליג במים הסוערים, הנעימה המפורסמת של סופר מריו בגרסה לא שגרתית, האמת על טלפונים סלולרים במטוסים וראיון מאוייר ומרגש עם כותב "ארץ יצורי הפרא" לפני מותו

08.01.2013, 19:52 | עמית הרשקוביץ

1. קצת נסחפתם

הסערה הגדולה שפקדה את ישראל תפסה את אזרחי המדינה לא מוכנים. הכבישים נסתמו בפקקי תנועה, נחל איילון עלה על גדותיו וכוחות חילוץ נקראו לסייע לאנשים בכל הארץ. שלושה ישראלים החליטו לנצל את ההזדמנות לפעילות שקצת קשה לעשות בתל אביב בימים כתיקונם: ראפטינג. הם התעלמו בצורה מסוכנת מהמלצת המשטרה וזינקו לאיילון הקוצף עם אבובים. מה שנראה חביב ומשעשע בתחילה כמעט הסתיים באסון - והשייטים החובבים נזקקו לסיוע כוחות חילוץ.

יוצאים לשוט באיילון יוצאים לשוט באיילון יוצאים לשוט באיילון

2. ישראל דולפת? תביאו שרברב

הנעימה הנצחית של סופר מריו: לא משנה מתי תשמעו אותה היא תמיד תעשה לכם מצב רוח טוב - או תעלה לכם על העצבים אם לא גדלתם בשנות השמונים והתשעים. בסרטון הבא גרסת

מטאל מעולה במיוחד של מוזיקת השרברבים והפיצות. מתאים במיוחד לימים רטובים.

3. איך טלפון סלולרי מפיל מטוס?

מדוע צריך לכבות מכשירים אלקטורנים בזמן המראות ונחיתות? האם באמת יש סכנה שהמכשיר הסלולרי שלכם יגרום למטוס להתרסק? לפי הסרטון הזה - ממש לא. יעבור עוד זמן מה עד שמנהלת התעופה האזרחית בארה"ב תבין זאת. ועוד כמה וכמה שנים עד שתוכלו להדליק סמארטפון גם בהמראות מנתב"ג.

4. החיים אחרי

זהו סרטון מרגש שמציג אנימציה של ראיון שנערך עם סופר הילדים מוריס סנדק, שכתב את "ארץ יצורי הפרא" הנפלא. בראיון, שנערך זמן קצר לפני מותו, מדבר סנדק על אהבתו לחיים וחוסר האמונה שלו בחיים שאחרי המוות - ומגיע לידי דמעות. יש סיכוי שגם לכם זה יקרה.

5. שנינו יחד, תחת בן אדם אחד

לפניכם טריילר לסרט קצר (6 דקות) של פיקסר שיצא בקרוב, ששוב עוסק בשני חפצים דוממים שמתאהבים. פעם מדובר במטריה כחולה ומטריה אדומה שמוצאות זו את זו ביום גשום. הטריילר הזה די ממצה, ככל הנראה, את כל הסיפור.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות