אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היום ימשיך להיות סוער: שלג בצפון ובירושלים, מתחת לאפס בצפת

היום ימשיך להיות סוער: שלג בצפון ובירושלים, מתחת לאפס בצפת

עיריית ירושלים הודיעה שהלימודים יחלו כסדרם בכל בתי הספר והגנים בעיר, ויסתיימו מוקדם מהרגיל, בשעה 12:00. חדרה נותקה הלילה מחשמל, זאת לאחר שנחל חדרה עלה על גדותיו והציף את תחנת המשנה של חברת החשמל

09.01.2013, 07:03 | ynet

היום צפוי להיות גשום וסוער מהצפון ועד הנגב. הגשם ילווה בסופות רעמים וברד. הטמפרטורות ירדו במידה ניכרת. ינשבו רוחות חזקות. קיים חשש לשיטפונות במדבר יהודה, בבקעת הירדן ובנגב וחשש להצפות במקומות המועדים. שלג כבד ירד בחרמון ובפסגות הרי הצפון. במהלך הבוקר שלג יחל לרדת גם בהרי המרכז ובירושלים.

עיריית ירושלים הודיעה שהלימודים היום יחלו כסדרם בכל בתי הספר והגנים בעיר, ויסתיימו מוקדם מהרגיל, בשעה 12:00. לפי התחזית, השלג צפוי להתחיל להיערם בעיר החל משעות הצהריים המאוחרות.

אלפי תושבי חדרה מנותקים

אמש, במהלך כל שעות היום סבלו תושבי חדרה מהצפות, מחסימות כבישים ומגשמי זעף - ומחצות גם החשמל פסק. נחל חדרה, שעלה על גדותיו עקב השיטפונות, הציף בין היתר גם את תחנת המשנה של חברת החשמל בחדרה - ובעקבות זאת חלקים גדולים מהאזור נותקו מהזרם.

רובה הגדול של חדרה מנותקת מחשמל, וגם יישובים נוספים באזור סובלים מהפסקת חשמל. התושבים נאלצו להעביר את הלילה הקפוא ללא מזגנים ותנורים. בחברת החשמל אמרו כי הם מחכים לירידה במפלס המים.

דובר חברת החשמל אילן ארנון מסר שהיקף ההפסקה צומצם בשיעור משמעותי, ומספר הלקוחות ללא אספקה באזור עומד על 5,000. צוותים מתוגברים של חברת החשמל ממשיכים בעבודות במטרה להחזיר את החשמל בעקבות הצפת תחנת המשנה 'נייר חדרה'. החברה פועלת להעביר אספקת חשמל באמצעות קווים ותחנות משנה אחרות. ארנון הוסיף שבשעות היום עולה צריכת החשמל, ועל התושבים לעשות בו שימוש מושכל כדי לייצב את הצריכה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות