אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בורסות אסיה שברו רצף של שלושה ימי ירידות צילום: בלומברג

בורסות אסיה שברו רצף של שלושה ימי ירידות

ניקיי עלה ב-0.7%, האנג סנג טיפס ב-0.5% ושנגחאי הוסיפה 0.3%; יצרנית האלומיניום אלקואה היתה הראשונה לדווח כמו בכל רבעון והציגה דו"חות טובים מהצפוי

09.01.2013, 11:38 | סוכנויות הידיעות

המסחר בבורסות אסיה ננעל היום (ד') בעליות לאחר שלושה ימים של ירידות. זאת, על רקע פתיחת עונת הדו"חות לרבעון הרביעי ול-2012 כולה בארה"ב.

האנג סנג ניקיי שנגחאי

יצרנית האלומיניום אלקואה היתה הראשונה לדווח כמו בכל רבעון והציגה על דוחות טובים מהצפוי. אלקואה דיווחה על רווח של 242 מיליון דולר, או 21 סנט למניה בהשוואה להפסד של 193 מיליון דולר, או 18 סנט ברבעון המקביל. הרווח המתואם הסתכם ב-6 סנט למניה - בהתאם לתחזיות, והכנסות החברה ברבעון הסתכמו ב-5.9 מיליארד דולר בהשוואה ל-6 מיליארד דולר ברבעון המקביל.

שיעור האבטלה בגוש היורו טיפס בנובמבר לשיא חדש של 11.8%, לאחר ש-113 אלף אנשים נוספים איבדו את מקום עבודתם, כך עולה מדו"ח שפרסמה היום לשכת הסטטיסטיקה של האיחוד האירופי. על פי הנתונים של היורוסטאט, בקרב 27 המדינות החברות באיחוד האירופי, קרוב ל-26 מיליון אנשים היו מחוסרי עבודה בנובמבר, המהווים 10.7% מכוח העבודה. שיעור האבטלה המותאם עונתית הן עבור גוש היורו והן עבור האיחוד האירופי כולו זינק בחדות בהשוואה לשנה קודם לכן, אז עמד על 10.6% ו-10% בהתאמה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות