אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבוקר באפליקציית האייפד של "כלכליסט": מוסף טכנולוגי מיוחד

הבוקר באפליקציית האייפד של "כלכליסט": מוסף טכנולוגי מיוחד

לראשונה מפרסם "כלכליסט" מוסף מיוחד ובלעדי שהוכן במיוחד עבור הגרסה הדיגיטלית המיועדת לאייפד. תמצאו בו את הגאדג'טים הכי נחשקים שבחרו כתבי "כלכליסט", כל מה שמחכה לכם ב-2013 בתחום הטכנולוגיה ומחקר על השפעת הטכנולוגיה על שפת הגוף שלכם

11.01.2013, 00:01 | כלכליסט

"כלכליסט" מפרסם לראשונה מוסף מיוחד ובלעדי לאפליקציית האייפד שלו. "מוסף טכנולוגי" הוא המגזין הראשון בישראל שנכתב, נערך ועוצב במיוחד עבור טאבלטים, עם תכנים אינטראקטיביים שמנצלים את היכולות הייחודיות של האייפד.

איך השפיעה הטכנולוגיה על שפת הגוף שלכם? כל התשובות - במגזין החדש איך השפיעה הטכנולוגיה על שפת הגוף שלכם? כל התשובות - במגזין החדש איך השפיעה הטכנולוגיה על שפת הגוף שלכם? כל התשובות - במגזין החדש

אפליקציית האייפד של "כלכליסט" מבוססת על המהדורה המודפסת של העיתון היומי ומציעה חוויית משתמש פורצת דרך בעיתונות הישראלית. היא משלבת את ההגשה המקצועית והמוקפדת של העיתון עם מגוון תכונות אינטראקטיביות להעשרת הקריאה.

השבוע יתפרסמו במוסף מחקר שבדק כיצד הטכנולוגיה מעצבת מחדש את שפת הגוף שלנו; פרויקט ענק - כתבי "כלכליסט" בוחרים את הגאדג'טים הכי נחשקים שהיו רוצים לקבל במתנה; כל מה שמחכה לכם בתחום הטכנולוגי ב-2013; האם באמת מסוכן לשבת קרוב למסך הטלוויזיה; ומדריך מיוחד: מה אפשר לעשות עם הסמארטפון הישן ששוכב במגירה או עם מחשב נייד שלא נמצא בשימוש.

  • להורדה בחינם

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות