אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אז מה באמת חושבות הדיילות? צילום: shutterstock

אז מה באמת חושבות הדיילות?

ביקשתם לעבור למחלקת עסקים וקיבלתם תשובה שלילית, ארוחת הערב המוגשת במטוס התעכבה והדיילות הכריחו אתכם לשבת כל הטיסה? הנה הסיבות האמיתיות

10.01.2013, 22:39 | סוכנויות הידיעות

האם אי פעם תהיתם מה חושבות הדיילות על הנוסעים או מה הן היו אומרות לו רק יכלו? האם תהיתם מה באמת מתרחש מאחורי הווילון של מטבח המטוס? הנה כמה מהמשפטים שדיילות היו מגלות לנוסעים אם זה היה מתאפשר להן:

1. הקפה שביקשתם? הוא למעשה קפה נטול קופאין, כי אנחנו מעדיפות שתישענו לאחור ותירגעו. הדבר האחרון שאנחנו צריכות זה מטוס מלא בנוסעים עצבניים מתודלקים בקפאין.

2. כן, אנחנו יכולות לשדרג אתכם למחלקת עסקים או למחלקה ראשונה לאחר שדלתות המטוס ננעלות אבל אנחנו לא נעשה את זה, משום שלאחר הטיסה יהיה עלינו להגיש דו"ח המסביר את הסיבה לכך ובגלל שהארוחות במחלקות אלו ספורות. אם כן נשדרג מישהו זה בטח לא יהיה הנוסע הלא מגולח בלבוש רשלני אלא נוסע בחליפה, אישה בהריון, מישהו חתיך במיוחד או את החבר/ה שלנו.

"נמאס לי לפרט בפעם המי יודע כמה מה יש לשתות"..., צילום: shutterstock "נמאס לי לפרט בפעם המי יודע כמה מה יש לשתות"... | צילום: shutterstock "נמאס לי לפרט בפעם המי יודע כמה מה יש לשתות"..., צילום: shutterstock

3. בבקשה אל תיקחו עיתון או את הלפטופ לשירותים. לא רק שזה מגעיל אלא שיש נוסעים אחרים המבקשים להשתמש בשירותים גם כן והתור חוסם לנו את המעבר.

4. בבקשה אל תשאלו אותי מעל איזו מדינה אנו טסים. אני לא הקברניט ובדיוק כמוכם – אין לי מושג ירוק היכן אנחנו.

5. כשאני שואלת אתכם מה אתם רוצים לשתות ואתם עונים בשאלה "מה יש לך?", נורא בא לי לענות: "לא הרבה זמן" אבל במקום זאת אני מחייכת ומפרטת בפעם האלף ומשהו אילו משקאות יש.

6. נורא בא לי לתלוש את האוזניות מעליכם אחרי שאני שואלת מה תרצו לשתות בפעם השלישית. אחרי הפעם הרביעית אני פשוט מתעלמת וממשיכה בדרכי, או שמה לכם קולה על המגש.

7. כן, אנחנו מבקשות מהקפטן לא לכבות את מנורת חגורות הבטיחות. ככה אתם יושבים במקום ואנחנו יכולות לעשות את העבודה שלנו בלי נוסעים המשוטטים להם ברחבי המטוס וחוסמים את המעברים.

8. בטיסות לילה, אנחנו לפעמים דוחות כמה שיותר את ארוחת הערב כדי שכמה שיותר נוסעים יירדמו ולנו תהיה פחות עבודה.

9. אנחנו ממש לא אוהבות ילדים - לא את שלכם ולא של אף אחד אחר. למה אתם חושבים שבחרנו בקריירה שבה אנחנו לא בבית רוב הזמן???

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
לא חייבים להציק לנוסעים...
חברת אל על לא רעה, אך רק שם הדיילים חייבים לשאול אותי 8פעמים מה אני רוצה לשתות. אולי אני לא רוצה לשתות ?!? האם חייבים להעיר את המטוס בשביל הדיוטי פרי? בגלל זה בטיסה של אל על לניו יורק שנמשכת 11 שעות, מצליחים לישון רק 4 שעות...ועד שלא יפנימו את זה כמו חברות אחרות היא תשאר חברה עם מודעות שירות לא טובה
אחד  |  12.01.13
לכל התגובות