אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בטר פלייס בונה על מכירות דרך אלדן ויבואנית רנו

בלעדי לכלכליסט

בטר פלייס בונה על מכירות דרך אלדן ויבואנית רנו

החברה מנהלת מגעים להגדלת מספר סוכנויות רנו שדרכן תמכור את המכוניות החשמליות. בנוסף, תצא במבצע מכירות עם אלדן שמיועד ללקוחות פרטיים

20.01.2013, 08:20 | תומר הדר

בטר פלייס מבססת את התוכנית העסקית החדשה שלה על חברות הליסינג וקבוצת קרסו, יבואנית רנו. כך נודע ל"כלכליסט".

ביום רביעי האחרון הודיע אוון ת'ורנלי האוסטרלי על התפטרותו מתפקיד מנכ"ל בטר פלייס, על רקע אי־הסכמה עם הנהלת החברה בנוגע לפריסה העולמית שלה. כעת מתחילה להתבהר תוכניתה של ההנהלה החדשה של החברה לוויתור על פריסה עולמית מתונה והתמקדות בחדירה אגרסיבית לשוק הרכב הישראלי.  

קראו עוד בכלכליסט

בטר פלייס מחויבת לחברת רנו העולמית על רכישתן של עשרות אלפי מכוניות עד שנת 2016, ובחברה הכינו תוכנית חדשה לשיווק של עשרות אלפי מכוניות חשמליות.

אולם התצוגה של בטר פלייס בפי גלילות אולם התצוגה של בטר פלייס בפי גלילות אולם התצוגה של בטר פלייס בפי גלילות

ל"כלכליסט" נודע כי בימים האחרונים פנו נציגים מטעמה של בטר פלייס להנהלת קבוצת קרסו בבקשה להרחיב את מספר הסוכנויות שבהן נמכרת המכונית החשמלית. כיום מציעה קבוצת קרסו את רנו פלואנס החשמלית בשתי סוכנויות בלבד, בירושלים ובחיפה. עוד נודע ל"כלכליסט" כי בטר פלייס מנהלת גם מגעים להחדרת הרנו החשמלית ל־LEASE4U, חברת הליסינג של קבוצת קרסו.

במקביל נערכת בטר פלייס להרחבת מבצעי המכירות לחברות ליסינג נוספות. לאחרונה יצאה החברה במבצע מכירות ראשון בשיתוף חברת אלבר. ל"כלכליסט" נודע שכבר בשבועות הקרובים תצא גם חברת אלדן במבצע מכירות למכוניות של בטר פלייס, המיועד ללקוחות פרטיים. באלדן סירבו להגיב.

עוד נודע ל"כלכליסט" כי בשבוע שעבר הודיעה הנהלת בטר פלייס שבחודש הבא כל עובד שיש לו את התנאים המתאימים יחויב לקחת רכב חשמלי. בשבוע שעבר קיים דן כהן, סמנכ"ל האסטרטגיה של בטר פלייס, שיחה עם העובדים, ובמהלכה הודיע כי לא יבוצעו פיטורים מסיביים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
למנחם:
מנחם: "חומר למחשבה, בכסף שבטר פלייס שרפה ניתן היה לחלק 40,000 פלואנס בחינם" שורפים כספים??? פחחחחחחח בדיחת השנה! מדוע אתה חושב כך? למה אתה טוען שהיא "שורפת כספים"? אם בטר פלייס לא היו משקיעים כסף, אז כל התשתית לא היתה יכולה בכלל לקום! מה אז היית אומר? אהה... רגע... מה עם זה שאתה שורף כסף על דלק וממן את ארגוני הטרור שבינתיים הורגים אותנו? חשבת על זה? די כבר לתקוף את בטר פלייס! סוף-סוף קם במדינתנו פרויקט שבא לעשות טוב לסביבה ולאנושות ואתם דואגים לפסול אותו? מדוע? נ.ב. אתה יודע מה ההבדל בין לשרוף כסף ללהשקיע כסף למטרות חיוביות? אם כן, מה ההבדל? אשמח לתגובה! :-)
תומר , גליל תחתון  |  20.01.13